fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
День Прохора Печерського 23 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

У цей день є особливі прикмети, завдяки яким можна прожити довге життя без бід. Найголовніше – сьогодні не можна їсти раків і не можна думати про рак як про зaxворювання, щоб не зaxворіти цією страшною xвopoбою.

Також не можна після cмepтi xвopoго на paк брати собі його натільний хрест, навіть на пам’ять, тому що та ж доля чекає і цю людину. Джерело

Це повір’я склалося тому що вважається, що взявши чужий хрест, людина бере на себе і «хрест, який потрібно нести людині в своєму житті» тільки чужий.

Люди, які нapoдилися сьогодні, все життя борються за правду і справедливість. Їх камінь талісман – яшма і турмалін.

Також сьогодні моляться Прохору Печерському, щоб швидше прийшла весна і не було сильних морозів.

А ще сьогодні прийнято молитися Харлампію Магнезійському. Він береже людей від раптової смерті, коли людина навіть не встигла покаятися.

Його просять позбавити від такої долі і допомогти позбавитися від різних бід. Його також вважають і покровителем чиновників.

В цей день вже починають пустувати духи водойм і лісів. Наші предки вірили, що сьогодні є великий шанс заблукати в лісі, впасти або звалитися у воду.

Читайте також: Чотири кімнатних рослини, які повинні бути в кожній квартирі

Але вважається, що так «жартують» духи тільки з тими, хто в Бога не вірить, а також чіпляється нечисть до тих людей, які віруючі, але при цьому слабкі духом і порушують Божі заповіді.

Тому сьогодні категорично не можна ходити в ліс чи до води. А якщо необхідно піти, то потрібно помолитися святому Харлампію.

Якщо сьогодні почати лікувати серйозну і важку xвopoбу, то скоро вона відступить. Чоловікам сьогодні не можна працювати. Інакше біди не минути.

Не можна дарувати коханому годинник і шкарпетки – призводить до розставання. Ця прикмета збереглася до цього часу.

Related Post