fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Суспільство
Дієві зaгoвopи на святу воду: привернуть гроші та кохання

Вода, особливо свята, здатна зберігати в собі інформацію. Святу воду наділяють неймовірними властивостями.

Люди з давніх часів використовують святу воду у багатьох обрядах і змови, покращуючи здоров’я, позбавляючись від негативного впливу, а також залучаючи в життя удачу, любов і багатство. Джерело

Як заговорювати воду

Для ефективності змoви на воду необхідно правильно його вибрати, а для цього в жодному разі не можна плутати змови з православними молитвами.

Слід пам’ятати кілька простих правил:

Важливо думати тільки про хороше в момент прочитання, в іншому разі ваші слова і прохання не набудуть сили. Важливо завчити і читати слова змови не з листка, а з пам’яті.

Вода зaгoвopюється строго в самоті, без сторонніх людей в приміщенні.

Будь-який обряд і змова повинен знаходитися в таємниці, і краще нікому про нього не розповідати.

Якщо хоч одне правило буде порушено, замовляння можуть не подіяти або будуть наділені меншою силою, що призведе до звopoтного результату.

Читайте також: Гроші потечуть рікою: ці прикмети принесуть швидкий прибуток

Змова на кохання

Свята вода допомагає залучити в життя любов і щастя, але необхідно пам’ятати, що помисли в момент проведення обряду повинні бути чистими, а змова не повинен нести шкоди.

Змoви на любов на святу воду вважаються найдієвішими. Для здійснення цього обряду вам знадобиться свята вода в будь скляній ємності.

Підготувавши її, прочитайте слова: “Я заговорюю водичку на любов, нехай на моєму шляху зустрінеться мені щастя.

Хай ніжність і ласка постукають в мій дім, нехай все перетвориться на казку. Нехай полюблю я, нехай полюблять мене”.

Після прочитання змови слід умити обличчя зaгoвopeнною водою.

Замовляння на гроші

Кожна людина мріє жити в достатку, не маючи потребу в грошах. Попросити про багатство і процвітання можна у святої води, зaгoвopивши її на гроші.

Для здійснення обряду найкраще підійде свята вода, взята саме в храмі, але набрана з колодязя або природного джерела в Хрещення теж може підійти.

Візьміть ємність зі святою водою, поставте перед собою і прочитайте слова:

“Я прошу не про щастя, не про захист, а не про здоров’я, я хочу багатства і процвітання.

Як ця водиця набрана була, так і гроші рікою потечуть в мій будинок. Я притягую до себе всі гроші світу, і слово моє на століття”.

Related Post