fbpx
Суспільство
Дружина, яка стала богинею для чоловіка

Жили-були на світі звичайні чоловік і дружина. Звали дружину Олена, звався чоловік Іваном.

Повертався чоловік з роботи, в крісло біля телевізора сідав, газету читав. Дружина його, Олена, вечеря готувала.

Подавала чоловікові вечерю і бурчала, що по будинку він нічого путнього не робить, грошей мало заробляє. Івана дратувало бурчання дружини. Але грубістю він їй не відповідав, лише думав про себе: «Сама – лахудра неохайна, а ще вказує. Коли одружився тільки, зовсім іншою була – красивою, ласкавою ».

Одного разу, коли бурчала дружина зажадала, щоб Іван сміття виніс, він, з небажанням відірвавшись від телевізора, пішов у двір.

Повертаючись, зупинився біля дверей будинку і подумки звернувся до Бога:

– Боже мій, Боже мій! Нескладна життя у мене склалася. Невже повік мені весь свій коротати з такою дружиною буркотливою та некрасивою? Це ж не життя, а муки суцільні.

Читайте також: «КОЛИ ДРУЖИНА ВИКЛИКАЄ OГИДY»: ВАРТО ПРОЧИТАТИ

І раптом почув Іван тихий голос Божий:

– Біді твоїй, син Мій, допомогти Я зміг би: прекрасну богиню тобі в дружини дати, але якщо сусіди зміни раптові у долі твоїй побачать, в здивування велике прийдуть. Давай зробимо так: твою дружину Я буду поступово змінювати, вселяти в неї богині дух і зовнішність покращувати. Але тільки ти запам’ятай, якщо хочеш жити з богинею, життя і твоя достойною богині стати повинна.

– Дякую, Боже. Життя свою будь мужик заради богині може поміняти. Скажи мені тільки: зміни коли почнеш з моєю дружиною творити?

– Злегка Я зміню її прямо зараз. І з кожною хвилиною буду її на краще міняти.

Увійшов в свій будинок Іван, сів у крісло, взяв газету і телевізор знов включив. Та тільки не читається йому, що не виглядає кіно. Кортить поглянути – ну хоч трохи змінюється його дружина?

Він встав, відкрив двері в кухню, плечем сперся об одвірок і став уважно розглядати свою дружину. До нього спиною вона стояла, посуд мила, що після вечері залишилася.

Олена раптом відчула погляд і повернулася до дверей. Їх погляди зустрілися. Іван розглядав дружину і думав: «Ні, змін ніяких в моїй дружині не відбувається».

Олена, бачачи незвичайну увагу чоловіка і нічого не розуміючи, раптом волосся своє поправила, рум’янець спалахнув на щоках, коли запитала:

– Що ти, Іване, так дивишся на мене уважно?

Чоловік не придумав, що сказати, зніяковівши сам, раптом сказав:

– Тобі посуд, може бути, допомогти помити? Подумав чомусь я …

– Посуд? Мені допомогти? – тихо перепитала здивована дружина, знімаючи забруднений фартух, – так я її вже помила.

«Ну, треба ж, як на очах змінюється вона, – Іван подумав, – покращала раптом». І став посуд витирати.

На другий день після роботи з нетерпінням додому поспішав Іван. Ох, не терпілося подивитися йому, як поступово в богиню перетворюють його буркотливу дружину.

«А раптом вже богині багато стало в ній? А я як і раніше ніяк не змінився. Про всяк випадок, прикуплю-ка я квітів, щоб в бруд обличчям перед богинею не вдарити ».

Відкрилася в будинку двері, і розгубився заворожений Іван. Перед ним Олена стояла в сукні вихідному, тому самому, що купив він рік тому. Зачіска акуратна і стрічка у волоссі. Він розгубився і ніяково простягнув квіти, не відриваючи погляду від Олени.

Вона квіти взяла і охнула злегка, вії опустивши, зашарілася. «Ах, як прекрасні у богинь вії! Як лагідний їх характер! Як незвичайна внутрішня краса і зовнішність! ».

І зойкнув в свою чергу Іван, побачивши стіл з приладами, що з сервізу, і дві свічки горіли на столі, і два келихи, і їжа ароматами божественними захоплювала.

Коли за стіл він сів, навпроти дружина Олена теж села, але раптом підхопилася, кажучи:

– Прости, я телевізор для тебе включити забула, а ось газети свіжі тобі придбала.

– Не треба телевізора, газети теж мені не хочеться читати, все про одне й те ж в них, – Іван відповів щиро, – ти краще розкажи, як день суботній, завтрашній хотіла б провести?

Зовсім сторопівши, Олена перепитала:

– А ти?

– Так два квитки в театр з нагоди для нас купив. Але вдень, бути може, погодишся ти пройтися по магазинах. Раз нам театр доведеться відвідати, так треба в магазин зайти спочатку і сукню для театру для тебе гідне купити.

Мало не бовкнув Іван заповітні слова: «сукню, гідне богині», зніяковів, на неї глянув і знову охнув. Перед ним сиділа за столом богиня. Обличчя її сяяло щастям, і очі блищали. Посмішка затаєна трішки запитальною була.

«О Боже, як прекрасні все-таки богині! А якщо гарнішає з кожним днем ​​вона, чи зумію ль я гідним бути богині? – думав Іван, і раптом, як блискавка його пронизала думка, – Треба встигнути! Встигнути, поки богиня поруч. Треба просити її і благати дитину від мене народити. Дитина буде від мене і від найгарнішою богині ».

– Про що задумався, Іван, або хвилювання бачу на твоєму обличчі? – Олена запитувала чоловіка.

А він сидів схвильований, не знаючи, як сказати про сокровенне. І жарт – просити дитину у богині ?! Такий подарунок Бог йому не обіцяв. Не знав, як про своє бажання сказати Іван, і встав, скатерку мнучи, і вимовив, червоніючи:

– Не знаю. Чи можна. Але я. сказати хотів. Давно. Так, я хочу дитину від тебе, прекрасна богиня.

Вона, Олена до Івана-чоловікові, підійшла. З очей, наповнених любов’ю, щаслива сльоза на щоку червону скотилася. І на плече Івану руку поклала, диханням жарким обпекла.

«Ах, ніч була! Ах, це ранок! Цей день! О, яке прекрасне життя з богинею! »- думав Іван, другого внука на прогулянку одягаючи.

Джерело.

Related Post

facebook