fbpx
Breaking News
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Перший раз Світлана Михайлівна з’явилася у нас у дворі тиждень тому. Вона переплутала мою дочку з іншою дівчинкою, підбігла, почала обіймати сусідську дівчинку, говорити, що вона – її бабуся, а зла негідниця-мати не дає їм бачитися. Дівчинка дивом вирвалася і втекла додому. Коли дочка, повернувшись з прогулянки, мені розповіла про цей інцидент, я відразу зрозуміла – приходила та тітка по її душу
Вони приїхали до пoлогoвого будинку, тато швидко пояснив лікарям, в чому справа і маму відразу поклали на каталку і повезли наpoджувати. Коли мама, нарешті, зрозуміла, куди і навіщо її везуть, вона почала обурюватися, що наpoджувати не буде, адже у неї на сьогодні зовсім інші плани, а пеpeйми так, чуть-чуть йдуть
Шоу-бізнес
Дика Трояндо, яка ти зараз?

Вероніку Кастро ми любимо відразу за два проекти: «Дика Роза» і «Багаті теж плачуть».

Прославилася красуня Вероніка ще в досить юному віці. Завдяки таланту і нахабства дівчина зробила воістину запаморочливу кар’єру на телебаченні і сцені.

До речі, музика принесла Кастро набагато більше прибутку, ніж зйомки в мильних операх. І, треба визнати, що співає вона і справді просто чудово. А саундтрек до новели «Дика Роза» з однойменною назвою «Rosa salvaje» став її головним хітом.

Вероніка Кастро виростила двох синів, але так і не вийшла заміж.

Актриса відкрито заявляє, що занадто високо цінує свою незалежність, щоб жертвувати нею через чоловіка.

Цієї осені Кастро публічно оголосила про закінчення своєї акторської кар’єри. Тепер зірка займається виключно вихованням внучки і турботою про матір.

Джерело: 

Related Post