fbpx
Шоу-бізнес
Фанатична мама: стало відомо, куди Лобода заховала свою дочку

Журналістам вдалося дізнатися, де ховається співачка Світлана Лобода зі своєю новонародженою дочкою Тільдою. Про це повідомляє Super на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Дочці Світлани Лободи Тільді – вже виповнилося два місяці. За цей час в мережі не з’явилося жодної фотографії новонapoдженої дівчинки, а сама співачка ретельно приховує дитину від сторонніх очей.

Виявилося, що Тільда знаходиться зараз в Підмосков’ї. Зараз Світлана Лобода там гостює в заміському будинку своєї бабусі разом з обома дочками – двомісячною Тільдою і 7-річної Євою.

Артистка повністю присвятила себе материнству і відмовляється від десятків привабливих пропозицій про концертах та виступах на корпоративних вечірках.

Читайте також: САМА ВИННА: БЛОГЕРКА СВОЄРІДНО ПОЯСНИЛА ЗРАДУ ЧОЛОВІКА АНІ ЛОРАК

На знімках, які вдалося зробити журналістам, видно, як Світлана Лобода гуляє з коляскою, в якій маленька Тільда, а також є 7-річна Єва.

З’ясувалася ще одна цікава деталь. Після нapoдження Тільди, Світлана Лобода поставила жopcтку умову промоутерам свого концертного туру. Вона зажадала кожні два дні повертатися додому, щоб мати можливість проводити час зі своїми дітьми.

В оточенні співачки розповідають, що дітей вона ставить вище свого робочого графіка.

“Світла — фанатична мама і не хоче пропускати жодної миті розвитку і дорослішання своєї дитини, тому жертвує своїм розписаним на рік вперед графіком і ставить у пріоритет дитину” – так пояснюють рішення Світлани в її оточенні.

Джерело.

Related Post

facebook