fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Гороскоп на 1 лютого для всіх знаків Зодіаку: кому потрібно стежити за своєю синицею в руці
 • Овен

Пишаєтеся своєю унікальністю, але не забувайте, що так вважають про себе все. Тому сьогодні вам доведеться знайти компроміс між обов’язками і амбіціями. Джерело

 • Телець

Вам треба послухати розумних людей, іноді вони говорять дивовижні речі, а вам корисно з ними поспілкуватися для стимуляції мозку.

 • Близнюки

Вчора ви були твердо в чомусь впевнені, але сьогодні ця впевненість кудись випарувалася. Це не завжди погано, прислухайтеся до себе.

 • Paк

Будьте обачнішими, ви можете зробити багато дурних помилок, а відповідати за низ доведеться по повній програмі.

 • Лев

Щоб настрій покращився, виберіть просту задачу, яка не потребує багато часу. Коли впораєтеся з нею, то відчуєте потрібну впевненість у собі.

Читайте також: Астрологи назвали головні слабкості всіх знаків Зодіаку: вони pyйнують ваше життя

 • Діва

Трохи отвлечитесь від великих і дрібних проблем. Вам сьогодні не можна звалювати на себе занадто великі тяжкості, моральні і фізичні.

 • Терези

Уважно огляньте ситуацію і те, яку роль ви граєте в ній. Можливо вам навішали занадто багато локшини на ваші маленькі вушка.

 • Скорпіон

Вистачить скаржитися, краще радійте тому, що у вас є. Інакше пропустіть і синицю в руці. А поради залиште при собі, їх ніхто не оцінить.

 • Стрілець

Щоб досягти бажаної мети потрібно трохи ризикнути, і сьогодні вам це дозволено. Навіть якщо програєте, буде хороший досвід.

 • Козеріг

Теплі стосунки з оточуючими можуть загостритися дочиста і перестати бути об’єктивними. Але надмірна підозрілість вам теж не потрібна.

 • Водолій

Сьогодні вам може знадобитися рада. Не варто особливо замислюватись над тим, у кого його попросити, запитайте всіх, хто потрапить під руку.

 • Риби

Вплив Місяця, можливо, змусило вас крутитися дзигою останнім часом, тепер же ви, нарешті, зможете зітхнути спокійно. Сьогодні нічого не буде відбуватися, а якщо і буде, то ваше активну участь не буде потрібно.

Related Post