fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Гороскоп на тиждень 1-7 квітня для всіх знаків Зодіаку: кому доля подарує другий шанс
 • Овен

На цьому тижні вам варто проявити обережність при спілкуванні з незнайомцями. При цьому щирість і гумор допоможуть згладити гострі кути на роботі.

Набуті знання скоро знадобляться. Джерело

 • Телець

На цьому тижні вам потрібно навчитися говорити тверде «ні». Емоційний підйом стане запорукою успіху.

Проаналізуйте події минулого і зробіть з них правильні висновки.

 • Близнюки

На цьому тижні в коло вашого спілкування можуть повернутися старі знайомі. Можливо, вам доведеться виправляти помилки минулого. Слід навести порядок у фінансових документах.

 • Paк

На цьому тижні від вас буде залежати багато чого. Не обіцяйте більше того, що реально не зможете здійснити, і готуйтеся відповідати за свої помилки.

Зірки обіцяють, що скоро все зміниться на краще.

Читайте також: Яке свято 1 квітня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а чого не можна робити

 • Лев

На цьому тижні на вас чекають перспективні знайомства і сміливі багатообіцяючі проекти. Прекрасний час для зміцнення своїх позицій. Навчіться сміливо долати всі труднощі.

 • Діва

На цьому тижні ви зможете правильно оцінити власні сили і сили партнерів, не тішачи себе мріями улесливими промовами недоброзичливців. Переглянете договірні відносини.

 • Терези

На цьому тижні вам потрібно попрацювати над самооцінкою. Тоді ви успішно впораєтеся з будь-якими обов’язками.

Допоможе накопичений досвід. Але для укладення контрактів цей тиждень невдалий.

 • Скорпіон

На цьому тижні вам захочеться завоювати повагу колег і зайняти лідируючу позицію в робочому колективі. Для цього потрібно сміливо озвучувати і втілювати в життя свої ідеї.

 • Стрілець

На цьому тижні вам необхідно зменшити запал, який ви готові витратити на що завгодно, тільки не на себе. Варто звернути увагу на питання, від яких залежить ваше майбутнє.

 • Козеріг

На цьому тижні у вас з’явиться відчуття, ніби ви ходите по замкнутому колу. На щастя, воно триватиме недовго.

Вам вдасться підкоритися обставинам, за це ви отримаєте винагороду.

 • Водолій

На цьому тижні слід проявити рішучість і наполегливість. На роботі велика вірогідність розбіжностей з колегами і з начальством.

Тим не менше, ніхто не зможе зачепити ваших прав.

 • Риби

На цьому тижні у вас достатньо енергії, щоб вирішити всі завдання. Але варто обережно ставитися до нових пропозицій від потенційних роботодавців.

Прислухайтеся до внутрішнього голосу.

Related Post