fbpx
Суспільство
Гороскоп на тиждень для всіх знаків: Водолії на коні, Близнюки – у авантюрах

Астрологи розповіли, чого очікувати усім представникам знаків Зодіаку протягом 11-17 лютого. Хтось стане улюбленцем фортуни, а комусь доведеться трохи побути в аутсайдерах. Джерело

Але більшості зірки пророкують продуктивний тиждень, який допоможе владнати фінансові та робочі справи.

 • ОВЕН

Представникам цього знаку при вирішенні важливої проблеми варто зробити паузу. Цілком імовірно, що заважають якісь стереотипи.

Переступивши через свої переконання, побачите іншу картину того, що відбувається, і зрозумієте, як слід діяти. В особистому житті ймовірне цікаве знайомство.

 • ТІЛЕЦЬ

Жага експериментів штовхатиме до активного пошуку нових ідей. Деякі з них виявляться настільки гарні, що завдяки їм зумієте отримати не тільки похвали керівництва, але й матеріальну винагороду.

 • БЛИЗНЮКИ

Зараз піддаєтеся авантюризму, що зменшує вашу пильність і обережність. Не втрачайте здоровий глузд. Пам’ятайте, домовленості порушувати не можна. Цілком ймовірна захоплива пригода.

 • PAK

Варто відстоювати власні інтереси більш впевнено. Маєте достатньо високий професіоналізм для того, щоб мати власну думку і озвучувати її. Однак не звалюйте на себе більше роботи, ніж зможете зробити.

 • ЛЕВ

Вам захочеться розслабитися і забути про обов’язки. Якщо відпустка не передбачається, постарайтеся зменшити трудовий запал. Вдалий час для великих і корисних покупок.

Читайте також: 11 ознак того, що у вас може трапитися зyпинкa серця

 • ДІВА

У питаннях, пов’язаних з фінансами, зірки рекомендують проявити максимальну пильність, адже допущена помилка може дорого обійтися. Ваша критичність щодо інших навряд чи буде сприйматися позитивно — не забувайте про це.

 • ТЕРЕЗИ

Матимете привід довести керівництву, що розбираєтеся в своїй справі на сто відсотків. Добре, якщо це принесе не лише моральне задоволення, але й матеріальне.

Зауваження на свою адресу сприймайте більш спокійно, адже їх висловлюють, як правило, заздрісники.

 • СКОРПІОН

Відкладіть особисті образи, вони лише шкодять справі. Саме час оголосити війну шкідливим звичкам, є надія, що вдасться позбутися їх з першої спроби. Більше уваги приділяйте близьким людям, вони цього дуже потребують.

 • СТРІЛЕЦЬ

Доведеться забути на час про відпочинок, оскільки попереду багато роботи. Зберіться із силами, адже маєте шанс поліпшити фінансове становище. Пам’ятайте, що сказане слово срібне, а не сказане — золоте.

 • КОЗЕРІГ

Виникнуть непорозуміння з начальством. Однак, навіть якщо впевнені у своїй правоті, доводити це дуже завзято не варто. Час покаже, хто мав рацію, хто винен, і ви задовольните своє самолюбство.

 • ВОДОЛІЙ

Очікується продуктивний період. Складаючи план дій, намагайтеся виконувати одну справу за іншою, не хапайтеся за все одразу. Намагайтеся знайти більше часу для спілкування з близькими.

 • РИБИ

Не вплутуйтеся у сумнівні авантюри, навіть якщо надійде пропозиція від людини, яку знаєте давно і впевнені в її порядності. Ризикувати власним добробутом і репутацією не слід. Уникайте занадто важких фізичних навантажень.

Related Post