fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Іоанна Богослова 2019: що сьогодні не можна робити

День Іоанна Богослова відзначають православні християни сьогодні, 21 травня. У церковному календарі це свято вважається самим загадковим.

Богословом святого Іоанна церква назвала за одкровення, які пізнав світ завдяки йому. Джерело

Історія свята Іоанна Богослова

Святий апостол і євангеліст Іоанн Богослов народився в сім’ї Зеведея і Соломії (дочка святого Йосипа Обручника). Щоночі він зі своїми братами і батьком ходили ловити рибу, яку потім продавали на ринку.

В одну з таких ночей, за переказами, Ісус, спостерігаючи за ними, сказав: “Ідіть за Мною, і я зроблю вас ловцями душ людських”.

Читайте також: Так стало гірко, що людина, з якою стільки прожито, якому сина нapoдилa, бажає, щоб у мене в житті все було погано

Будучи одним з найбільш наближених до Ісуса, Іоанн був присутній при таких подіях, як воскресіння дочки Яри і перетворення і моління в Гетсиманському саду.

Священики радять у свято Іоанна Богослова всім віруючим відвідати храм, щоб помолитися апостолу.

21 травня можна зробити пожертвування, нагодувати голодного, допомогти літній людині, але робити це слід щиро і від душі.

Іоанна Богослова 21 травня: що не можна робити в цей день

З огляду на те, що дане свято не відноситься до числа дванадесятих, то обмежень у їжі церква в цей день не накладає.

Однак все ж варто утриматися від надмірностей і м’ясних продуктів, не варто вживати алкоголь.

У цей день не можна свариться, злитися на рідних і близьких вам людей, також заборонено лаятися, лихословити, вступати в суперечки і конфлікти.

Провести цей світлий святковий день потрібно в мирі та гармонії.

Related Post