fbpx
Шоу-бізнес
Ірина Білик зізналася, що приховує від власного чоловіка

Співачка поділилася з глядачами каналу «Україна», що, на її погляд, є справжнім коханням.

У програмі, українська співачка Ірина Білик розповіла, які здібності проявляє її дворічний син Тебріз і що їй доводиться приховувати від власного дружина.

«Справжня любов — це коли ти не мрієш про іншого чоловіка. Дивишся на свого — і він для тебе найкрасивіший, нехай у нього і є животик, але він твій, — говорить Ірина Білик. — Я не заздрю ​​жінкам, які ще знаходяться в пошуку: це так складно думати «Де ж живе моя половинка?» А моя вже поруч зі мною».

Хоча чоловік співачки не завжди знаходиться поруч фізично, так як Аслан Хамад працює в іншій країні, вони постійно на зв’язку. Адже плід їхнього кохання — дворічний Тебріз, який живе з Іриною, — кожен день повинен чути татів голос.

Читайте також: ПУГОВКА З СЕРІАЛУ “ТАТУСЕВІ ДОЧКИ” ЗАІНТРИГУВАЛА МЕРЕЖУ ФОТО У ВЕСІЛЬНІЙ СУКНІ

«Тебріз — дуже енергійний хлопчик, і мені це подобається. Нехай він навіть мою квартиру перетворить на руїни, але це моя дитина», — поділилася Ірина Білик.

Виявляється, син співачки проявляє і кулінарні «таланти»: «Даєш йому котлетку, кашку, а він бере і наливає туди солодкий чай, все перемішує, може ще яблуко додати. На наше запитання: «Що ти робиш?», Він відповідає: «Я знаю що роблю».

В ефірі «Ранку з Україною» співачка зробила неймовірне визнання — коли приїжджає Аслан, їй буває несолодко, адже чоловік забороняє їй вживати сіль, молоко, солодощі.

Але найважче Ірині живеться без «ковбаски»: «Аслан ж взагалі цього не їсть. І мені так соромно, коли він приїжджає, я десь ховаюся, шматочок з’їдаю, щоб він не подумав, що я неправильна дружина», — сміючись, розповіла Ірина Білик.

Джерело.

Related Post

facebook