fbpx
Шоу-бізнес
Катерина Кухар не змогла стримати сліз, розповідаючи про вpaту дитини

Балерина торкнулася болючої для себе теми.

Катерина Осадча побувала в Бельгії, де зустрілася з українськими зірками балету Катериною Кухар і Олександром Стояновим. Саме в країні пива, шоколаду і вафель пара закінчує своє європейське турне, в якому знаходилося останні два місяці.

Позаду — 44 вистави і 16 тисяч кілометрів, попереду — пристрасний балет «Дон Кіхот» в бельгійському Намюр, а потім — повернення до Києва, де Катерину і Олександра вже зачекалися двоє дітей.

Під час прогулянки по місту подружжя відверто розповіли Катерині Осадчій, з чого почався їх роман. Виявляється, що Олександр закохався в Катерину ще в той час, коли вона була заміжня.

Читайте також: ЕКС-КOXAНИЙ ТІНИ КАРОЛЬ ПРИЙШОВ НА “ГОЛОС КРАЇНИ-8”

«Я нічого не могла з собою вдіяти, — згадує артистка. — Коли любиш — мізки вимикаються. Є чоловік, чи ні — бачу мету — не бачу перешкод!». І заповітне «так» від улюбленої Олександр почув не відразу.

Попереду їх чекало чимало випробувань. Кухар торкнулася болючої для себе теми — cмepтi першої дитини. З тих пір пройшло багато років, і біль досі не пройшла.

«Мені тоді нічого не хотілося, я, напевно, місяць просто лежала в ліжку і плакала, — згадуючи тpaгедію, Катерина не змогла стримати сліз. — Напевно, кожній людині дається своє випробування і свій хpecт. Ця трагедія повністю змінила мене як особистість».

Кухар визнається, що від гopя збиралася навіть назавжди покинути балет, і знайшлася людина, який допоміг їй вибратися з полону відчаю і навчитися жити далі.

Після цього артистка вирішила допомогти придбати для ОХМАТДИТу апарат штучного дихання, щоб подібних трагедій стало менше.

Джерело.

Related Post

facebook