fbpx
Шоу-бізнес
Кохана Кличка відсвяткувала день народження з іншим: стало відомо, хто він

У складних стосунках боксера Володимира Кличка та його обраниці, американської акторки Хайден Панеттьєрі, з якою знаменність разом понад 9 років, дещо прояснилося.

Чутки, які з’явилися у ЗМІ, схоже, підтвердилися. Кохану українського спортсмена знову підловили параці в компанії іншого чоловіка, з яким вона відсвяткувала свій День народження.

Її новий хлопець – 28-річний Брайан Хікерсон, який лише розпочинає акторську кар’єру.

Нещодавно бойфренд та подруги зірки влаштували їй вечірку-сюрприз за тиждень до дня народження (21 серпня Хайден Панеттьєрі виповниться 29 років).

Читайте також: ЩО ТРАПИЛОСЯ З ПЕРЕМОЖЦЕМ «ФАБРИКИ ЗІРОК» ОЛЕКСІЄМ МАТІАСОМ: З’ЯВИЛИСЯ ФОТО

Знімком саме із святкування і поділився Брайан в соцмережах.

Нещодавно світові ЗМІ писали, що кохану українського спортсмена застукали на побаченні з іншим. Саме з цього моменту стало зрозуміло, що дев’ятирічним стосункам Кличка з акторкою настав кінець і схоже цього разу все остаточно.

Так, нещодавно папарацці вдалося сфотографувати Хайден на побаченні з незнайомцем. Актриса і її новий бойфренд весь час трималися за руки, не стримували щасливих посмішок, а на парковці навіть виконали спільний танець на радість оточуючих їх папараці.

Згодом же стало відомо, що американська акторка розійшлася з Кличком. Про це також говорила і мама акторки. У той час як ані Кличко, ані Пенеттьєрі не коментували ці чутки.

Також жінка додала, що що Хайден і Володимир перебувають у хороших відносинах. Заради доньки Кайі-Євдокії вони разом провели відпустку в Греції.

Джерело.

Related Post

facebook