fbpx
Шоу-бізнес
Костянтин Меладзе вперше розповів про весілля з Вірою Брежнєвою

Костянтин Меладзе бігав з Вірою Брежнєвою від папараці після весілля в Італії.

У жовтні 2015 року Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе зіграли весілля в Італії. Торжество було простим, тихим, тільки для двох. Плани порушили папараці, які сфотографували Костянтина і Віру на виході з мерії після реєстрації шлюбу і передали знімки ЗМІ.

Читайте також: АЛЬБІНА ДЖАНАБАЄВА ВИЙШЛА В СВІТ З ВАЛЕРІЄМ МЕЛАДЗЕ І ЗДИВУВАЛА ВИБОРОМ НАРЯДУ

Костянтин став гостем передачі Бориса Корчевніковим “Доля людини”, в якому вперше розповів про те, як вони з Вірою провели два казкових дня в Італії.

“На нашому весіллі нікого не було. Ми це зробили по-простому, удвох в Італії, намагаючись нікого не напружувати і не робити з цього галасу.

Мені здається, це цілком природно в ситуації, коли люди ставляться один до одного дбайливо, не хочуть злякати своє щастя, а навпаки, хочуть залишити хоч якийсь острівець нормального людського життя для себе.

Нас все одно хтось сфотографував – не вийшло так тихо, як ми хотіли, але в будь-якому випадку ми провели там 2-3 дні так, як мріяли, а не так, як наказував етикет, складні церемоніальні правил і так далі.

Я не кажу про себе, але, мені здається, таким людям, як Віра, у яких і так вистачає публічних обов’язків, хочеться побути в відчутті, що ти нормальна людина, що у тебе є якась закрита територія, де ти можеш бути самим собою”, – розповів продюсер.

Костянтин Меладзе розповів, як бігав з Вірою Брежнєвою від папараці.

“Ці дні були відмінними. Вранці того дня ми встали і пішли в мерію, яка була поруч з готелем. Нас розписав мер міста, після чого ми вирушили в ресторан на березі моря. Все пройшло шикарно!

Ми просто гуляли, а за нами весь час бігав якийсь італійський фотограф. ми від нього постійно ховалися, і це було дуже захоплююче, правда. Ці знімки потім ніде не з’явилися, тому що ми абсолютно блискуче ухилялися від нього. був тільки один знімок – жахливий”, – поділився Меладзе.

Джерело.

Related Post

facebook