fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
життєві історії
Купили доньці машину, хоч грошей у нас не дуже багато. А вона нас з чоловіком ненавидить

Я на пенсії, чоловік теж працює пенсіонер. Грошей у нас не дуже багато, але нам вистачає. Навіть виходить відкладати. Живемо ми з дорослою донькою.

Вона не заміжня поки, в пошуку. Життя у неї активне, вона працює (але зарплата, правда, маленька), постійно спілкується з друзями, ходить в гості.

І нещодавно вона вирішила відучитися на права, щоб бути більш мобільною. Ми, звичайно, підтримали її в цьому питанні і вирішили допомогти купити машину.

Сама б вона навряд чи змогла. На той час у нас були невеликі накопичення за кілька років, яких вистачало на недорогу стару машину. Ми віддали всі наші гроші на цю машину.

Звичайно, вона була щаслива. А щастя дитини – найголовніша нагорода для батьків. Ніяких грошей не шкода.

Але з часом вона стала все більше відсутні вдома, постійно пропадає у якихось мужиків, яким постійно дає свою машину.

Не думаю, що вони дбайливо нею користуються. Це, звичайно, її справа, це її машина, але як вона не розуміє, що сама собі вона нескоро ще купить нову, якщо з цієї щось трапиться.

Ось, що означає, коли щось легко дістається. Навряд чи її коханці віддадуть свої останні гроші, щоб компенсувати псування авто.

Читайте також: Лист від мами: “Я знаю, що стала тягарем, і ти чекаєш, коли я піду!” Варто прочитати кожному!

Але саме для нас образливе, що вона абсолютно не хоче нам допомагати. Буває, нам потрібно іноді кудись з’їздити, нечасто (ми просимо рідко дуже), але їй завжди ніколи, вічно її хтось там чекає, а у відповідь ми чуємо тільки грубість і роздратування.

Іноді навіть кидала нам ключі і говорила, щоб ми залишили цю машину собі. Але хіба не треба допомагати батькам?

Ми вже старі водити машину, у батька зір взагалі погане, а він працює до цих пір. Ми не вимагаємо допомоги, а просимо, звідки таке ставлення?

Я навіть трохи шкодую, що ми купили їй машину, вона не розуміє, як важко це дістається, не цінує. Та й як дитині не допомогти?

Якби нам свого часу батьки купили машину, ми б на руках їх носили. Ми стали часто сваритися через це.

Невже ми не праві? І якщо так, то в чому?

Related Post