fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Курйози
Лоліта пожартувала над Аллою Пугачовою, яка схудла

53-річна артистка з’явилася перед публікою в прозорому облягаючому комбінезоні, передає Сегодня.

Скандальна співачка Лоліта Мілявська знову на слуху: цього разу увагу публіки вона привернула провокаційним вбранням, в якому вийшла на сцену в день закриття музичного фестивалю “Жара” в Баку.

Читайте також: «Велична жінка»: мудрий тост Пугачової на весіллі онука захопив мережу

53-річна артистка, якій, нагадаємо, СБУ заборонила в’їзд до нашої країни на три роки, з’явилася перед публікою в прозорому облягаючому комбінезоні, розписаному візерунками, схожими на арабську в’язь. Спочатку Лоліта була одягнена в легку туніку, але в якийсь момент вона її зняла – і зал, разом з ведучим концерту Максимом Галкіним, просто ахнув. Співачка на реакцію глядачів відбувалась жартами: “Максиме, твоя дружина останнім часом так схудла, що, здається, все,що убуло з неї, пристало до мене. А взагалі я хочу залишитися останньою товстою артисткою на нашій естраді”.

Читайте також: Онук Алли Пугачової одружується: мережа в захваті від перших фото з весілля

Через кілька годин після появи фото Мілявської в інтернеті вона стала головною героїнею мемів: її порівнювали з персонажем мультфільму “Моана”, називали “бабайкою” і навіть вершником Апокаліпсису.

Related Post