fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
життєві історії
Лист від мами: “Я знаю, що стала тягарем, і ти чекаєш, коли я піду!” Варто прочитати кожному!

Колись ти шукала розради в моїх обіймах, в страху ти кидалася до мене на руки і заривалась особою в моє волосся. Ти говорила, як сильно мене любиш, як боїшся мене втратити.

Тремтячим голосом ти питала у мене: «Мамо, ти ж ніколи мене не залишиш?»

Ми разом малювали метеликів, прикрашали хату, пекли печиво. Ти так пишалася своєю мамою – красивою, стрункою, молодий.

Ти обіцяла, що виростеш і будеш піклуватися про мене так само трепетно, як я дбала про тебе. Сьогодні моя присутність тебе дратує. Ти злишся, тому що я стала безпорадною і старої.

У твоєму домі мені більше не раді, ти не можеш дочекатися, коли я піду.

Я більше не відчуваю, що ти мене любиш. Мені здається, що я перетворилася на тягар для тебе. Я завжди поруч, коли потрібна тобі, а ось якщо допомога потрібна мені, ти знаходиш тисячу відмовок …

Мені не хотілося б тебе турбувати, обтяжувати своїми проблемами, але я постаріла, втратила колишню силу, мені самотньо і страшно.

Дуже довгий час я намагалася захищати тебе від своїх проблем і турбот. Але прийшов момент, коли мені стало важко з ними справлятися.

Читайте також: 14 порад від розлученої жінки, яких ви більше ні від кого не почуєте і які варто запам’ятати

Мені хотілося, щоб ти відчувала себе в безпеці, щоб ти не стикалася зі світом дорослих проблем якомога довше, щоб у тебе було безхмарне дитинство, юність, молодість.

Я ховала свої сльози, роздратування, смуток. Я знала, що одного разу у тебе з’явиться сім’я і твоє життя зміниться. Але я ніколи не думала, що стану тягарем для власної дитини.

Я прошу Бога дати мені здоров’я, щоб я могла подбати про себе сама, не обтяжувала тебе своєю присутністю.

Почуття, що для самого близького і рідну людину ти – тягар, заподіює більше болю, ніж будь-яка хвороба. Здається, що разом зі старістю втрачаєш не тільки сили і здоров’я, а й найдорожчих людей.

Вибач за те, що буваю буркотливою, старість і численні хвороби лякають і вибивають з колії. Вибач за те, що можу розплакатися, попросити про допомогу, прийти в гості без запрошення.

Прости мене, якщо я приношу тобі незручності, порушую твої плани, які не вписуються в твоє життя. Мені б дуже хотілося повернути той час, коли я була молодою, красивою, повної сил і енергії. На жаль я не можу.

З любов’ю, твоя мама.

Related Post