fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Марина Порошенко здивувала вибором наряду на День прапора України

Дружина президента України Петра Порошенка і його дочки Євгенія і Олександра прийшли на святкування Дня Прапора України в блузі від українського бренду “Зерно”. Про це в повідомляється в групі “Всі свои” в Facebook.

“Перші леді країн задають тренд і часто стають іконами стилю. За їх нарядами стежать не менш уважно, ніж за діями їхніх чоловіків-президентів. Перша леді України Марина Порошенко – наочний приклад цієї тенденції.

В День Державного Прапора України пані Марина і її сім’я зазвичай одягаються в одяг від українських дизайнерів “, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, на сайті бренду подібна блузка варто 685 гривень. Для першої леді країни – це досить-таки скромний наряд.

Дружина президента традиційно вибирає вбрання від українських дизайнерів на державні свята. Так, в минулому році на День Незалежності Марина Порошенко вибрала елегантний костюм від дизайн-студії SVITLO, також вона обожнює сукні-вишиванки.

Читайте також: 26 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: ГОЛОВНІ ПОДІЇ З ЖИТТЯ КРАЇНИ

Джерело.

Related Post