fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Марина Узелкова вперше розповіла про розрив: було дуже бoлячe

Тепер уже колишня дружина відомо українського боксера та тренера шоу “Зважені та щасливі” Вячеслава Узєлкова Марина Боржерська вперше розповіла про розлучення після 19 років спільного життя.

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на коментарі жінки.

“За цей рік дуже багато різного сталося. Ми зі Славою розійшлися. У нас була міцна сім’я. Не можна пройти через розставання легко, щоб це не відклалося на серце, в душі. Але на певному етапі ми зрозуміли: нам потрібно рухатися в різних напрямках, йти різними шляхами, тому що обстановка ставала нестерпною для всіх членів сім’ї.

Дорослі люди повинні по-дорослому до цього ставитися і розуміти: треба зробити так, щоб всім було комфортно. У такі періоди тобі здається, що все валиться. Неможливо 20 років любові просто взяти і перекреслити, забути. Ні! Завдяки цій любові нapoджені прекрасні діти, і ось заради них виростають крила.

Заради них ти хочеш далі розвиватися, щоб вони добре жили, залишатися для них прикладом, провідником в майбутнє. Тому, дивлячись на наших зі Славою дітей, у мене дійсно ростуть крила”, – розповідає Марина.

Новий рік жінка зустріла в новому статусі, однак це жодним чином не вплинуло на її амбітні плани щодо майбутнього.

Читайте також: Фреймут похвалилася фігурою в бiкiнi: пощастило чоловіку

“Почну з себе і буду допомагати іншим. У лютому вирішила запустити Інста-журнал про здоровий спосіб життя, який назву BorzhemSky. Цей журнал в Інстаграмi – моя унікальна розробка по тренуваннях, харчуванню і схудненню.

Також там з’являться консультації психологів, ендокринологів, акушерів-гінекологів, терапевтів і педіатрів. Вони будуть давати професійні поради в прямих ефірах”, – ділиться планами Марина Узелкова.

Вона додає, що з колишнім чоловіком вони залишилися у теплих стосунках та не тримають один на одного зла.

,,Я щиро бажаю, щоб для Слави ці зміни були на краще. Мені здається, він зараз на піку популярності, у нього все прекрасно, слава Богу, він здоровий.

Все найважче, що у нас сталося, в тому числі і проблеми зі здоров’ям, ми з ним пройшли гідно, це залишилося позаду. Мені хочеться, щоб і цю частину ми теж пройшли гідно”, – резюмує Марина.

Related Post