fbpx
Шоу-бізнес
“Мій найзручніший головний убір – це дреди”: Марія Яремчук

Марія Яремчук і DSIDE BAND записали спільний трек.

Співачка Марія Яремчук, яка днями в колаборації з підлітковим танцювальним бойз бендом DSIDE BAND презентувала хайповий трек “Дай любов”, в інтерв’ю розповіла про свою колекцію головних уборів, творчість та фільм “Легенда Карпат”.

– На “Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою” ви виступили разом з підлітковим бойз-бендом DSIDE BAND. Хто став ініціатором дуету?

– Ідея творчого тандему належить хореографу-постановнику Руслану Махову, за сумісництвом керівнику проекту DSIDE BAND. З Русланом ми знайомі вже не перший рік, неодноразово працювали разом над створенням постановок для концертних шоу і відеокліпів.

Власне, він і запропонував зробити дует з хлопцями. У мене була пісня “Дай любов”, написана Михайлом Клименком і спродюсована Євгеном Філатовим (The Maneken).

Руслан поставив номер. Вийшла крута супер синергія. Сподіваємося, трек сподобається людям і влітку ми будемо розгойдувати танцполи.

Читайте також: СВІТЛАНА ЛОБОДА ПОДІЛИЛАСЯ РІДКІСНИМ ФОТО З ДОЧКОЮ

– Нещодавно на екрани вийшов фільм “Легенда Карпат”. Ви задоволені своєю грою?

– Для проби пера вийшло нормально. Фільм красиво знятий: неймовірна природа Карпат, талановита операторська робота. Я підтримую український продукт і бажаю українському кіно розвитку.

У мене не було певних очікувань ні під час зйомок, ні після. Просто з цікавості взяла участь. Це дуже корисний досвід, можливість побачити свої плюси і мінуси.

– Що вас надихає на творчість? Ви романтична натура?

– Так, часом навіть занадто. У моєму житті траплялися такі ситуації, по яких можна сценарії для мелодрам писати. Це саме та основа для творчості, яка і дозволяє нам, артистам, романтичним особам виходити на сцену і надихати своїх глядачів закохуватися і любити.

– Ви часто з’являєтеся на публіці в головних уборах. Скільки капелюшків у вашій колекції?

– Близько тридцяти. Я люблю не тільки капелюхи, а й бандани, всілякі аксесуари. На даний момент, найзручніший головний убір – це мої дреди, згорнуті в “антену”.

– Ви вважаєте себе шопоголіком?

– У плані шопінгу останнім часом трохи охолола. Намагаюся розумно витрачати гроші, найчастіше здобуваю те, що потрібно. У виборі одягу і аксесуарів немає якоїсь стабільності. Мені подобаються різні стилі. Головне правильно все скомбінувати.

– Останнім часом ви часто міняєте образ, експериментуєте з зачіскою. Ви ще в пошуках себе?

– Я весь час буду змінюватися, така моя сутність. Одноманітність – це занадто нудно.

– В одному з постів в Instagram ви написали, що у вас “алергія на ту, ким ви були вчора”. Змінилися пріоритети в житті?

– Вчора я була одна, сьогодні інша, завтра третя. Усвідомила якісь речі, якими хочу ділитися з людьми. Комусь, можливо, допоможе моя порада. Мені було б легше, якби хтось із тих людей, на яких я орієнтуюся, поділився зі мною своїм досвідом.

Я саме той випадок, коли все складно: є коріння, забобони щодо моєї персони. Все це впливає на творчість. І коли ти шукаєш себе, ти береш якусь ту квінтесенцію своїх дослідів.

Джерело.

Related Post