fbpx
Шоу-бізнес
Надя Дорофєєва стала блондинкою і приміряла діадему за 1,5 мільйона гривень

Позитив змінив звичний street style на елегантний костюм.

Група «Время и Стекло» приміряла образи з 80-х в новому кліпі «Троль». Прем’єра відбулася 26 жовтня на офіційному YouTube-каналі групи.

Кліп на цифрову мантру про сучасні відносини продовжує серію експериментів «Время и Стекло». Зйомками нового відео займалася команда українського кліпмейкера Таню Муінне, яка відома роботами для MONATIK, LAYAH, ROZHDEN і інших популярних артистів.

За сюжетом Надя і Позитив приміряють незвичні для себе образи героїв з популярного в 80-е серіалу «Династія»: «Ми тролі на той час. Це не існуюча реальність ідеальних людей, тут все в жарт і неправда, все переграють» — розповідає Таню Муінне.

Читайте також: “Я НЕ РОЗУМІЛА НАВІТЬ, ЯК ВСТАТИ З ЛІЖКА”: АННА СЕДОКОВА РОЗПОВІЛА ПРО РОЗЛУЧЕННЯ

Артисти вперше постають в образі заможної сімейної пари, а їх життя наповнене різними атрибутами розкоші.

Надя Дорофєєва перевтілилася у фатальну блондинку і приміряла сяючу діадему вартістю 1,5 мільйона гривень. Унікальну прикрасу доставили на майданчик в спеціальному боксі, який охороняли протягом усього зйомки.

«Було несподівано побачити самих себе такими! Мені навіть вперше зробили масаж в кадрі. Кліп вийшов дуже незвичайним і крутим. Думаю, що “Троль” стане початком нового етапу для групи “Время и Стекло” — коментує Надя Дорофєєва.

Позитив змінив звичний street style на елегантний костюм: «Нарешті-то у мене з’явилася нагода дістати з шафи запорошені весільні туфлі. Я дуже комфортно почував себе в новому образі і з задоволенням приміряю його ще раз.

У нас вийшла цікава колаборація з новою командою, це інший погляд на групу — я відпочивав і насолоджувався атмосферою»— поділився артист.

«Відеокліп вийшов не менш божевільний, ніж сама пісня. Таню Муінне з дивовижною містикою розкрила падіння моралі серед сучасних чоловіків і їх перетворення в матраців.»

Время и Стекло «в кліпі нові і інші, більш дорослі і cekcyaльні, при цьому зберегли свій унікальний стиль ! Думаю, «Троль» поміняє життя групи і глядачів в кращу сторону! « — поділився продюсер групи і автор однойменної пісні Потап.

Джерело.

Related Post

facebook