fbpx
Breaking News
— Так більше продовжуватися не може! — якось вигукнула Аліна. — Що ти собі дозволяєш?! Дітей він хоче! Я тобі не сyрoгатна мамочка, щоб потім із целюлітом і розтяжками ходити. Оcь знaйдеш сoбі і..
Скільки років минуло відтоді? Лише два, а для неї – вічність. Оксана чула, ніби Андрій таки одружився зі Світланою. І що в них підростає донька. Подруги радили і їй врешті влаштувати свою долю. Бо так і життя мине. Оксана відсміювалася: ще встигне. Ось виросте Дмитрик і тоді. Але доля розпорядилася інакше
Три найегоїстичніші знаки Зодіаку: Ці люди думають тільки про себе і не варто тішити себе ілюзіями і вважати, що їх можливо перевиховати
Спочатку Вікторія картала себе, що зрaджує чоловікові. Сотню разів давала собі слово, що їх наступна зустріч буде останньою, але ж вона була такою щасливою з Романом і затоптати своє щастя у неї не вистачало сил
Стисніть долоню в кулак і дізнайтеся про себе дещо цікаве. Наше тiлo може розповісти про нас набагато більше, ніж психологи і навіть найближчі люди!
Україна
Нас чекає сюрприз: з’явився графік рекомендованих вихідних днів на Новорічні і Різдвяні свята – 2020.

 

З’явився графік рекомендованих вихідних днів на новорічні свята в грудні і січні.

У 2020 році на Новий рік і Різдво українців чекає приємний сюрприз у вигляді довгих вихідних.

Саме з таким розпорядженням виступили в Кабінеті міністрів.

В уряді запропонували відпрацювати кілька днів раніше і пізніше свят заради більш масштабних вихідних на самі урочистості.

1 січня 2020 року залишається офіційним вихідним.

Перший день нового року потрапляє на середу, але українці гулятимуть також у вівторок і четвер – 31 і 30 грудня відповідно.

Два зазначених робочих дня будуть відпрацьовуватися орієнтовно в суботу 21, грудня, і в суботу, 28 грудня.

Таким чином, на Новий рік-2020 ми, ймовірно, отримаємо відразу 4 вихідних – з 29 грудня, неділі, по середу, 1 січня, включно.

Схожа ситуація склалася з Різдвом-2020.

7 січня потрапляє на вівторок, тому понеділок теж стане вихідним (цей день доведеться відпрацьовувати в суботу, 11 січня).

Тож різдвяні вихідні триватимуть з 4 січня, суботи, по 7 січня, вівторок.

Джерело

Related Post