fbpx

Моя бабуся Ганна, яка була 1912 року народження, казала мені, трирічній: все почнеться в з України, але потім велика третя світова станеться через релігію. Казала, що про це все написано у Біблії. А Україну, зітхала сумно бабуся, “роздерибанять” між сходом і заходом, і тільки центральні області лишаться українськими землями. Я почула це від неї у нашій старій хаті на Полтавщині 34 роки тому. Вона не вміла пророкувати, була віруючою людиною, але я чомусь часто згадую її слова зараз. А ось що говорить про нашу Перемогу карпатська дослідниця життя і пророцтв мольфара Михайла Нечая, письменниця, етнограф Громовиця Бердник

Моя бабуся Ганна, яка була 1912 року народження, казала мені, трирічній: все почнеться в з України, але потім велика третя світова станеться через релігію.

Казала, що про це все написано у Біблії. А Україну, зітхала сумно бабуся, “роздерибанять” між сходом і заходом, і тільки центральні області лишаться українськими землями.

Я почула це від неї у нашій старій хаті на Полтавщині 34 роки тому. Вона не вміла пророкувати, була віруючою людиною, ходила до храму, співала в церковному хорь, знала писання. Але я чомусь часто згадую її слова зараз.

А ось що говорить про нашу Перемогу карпатська дослідниця життя і пророцтв мольфара Михайла Нечая, письменниця, етнограф Громовиця Бердник:

– Якщо ми це пройдемо, якщо ми це переживемо і якщо ми це все витримаємо – Україна буде могутня, потужна, і дасть новий Закон для всього світу.

Ця фраза була в словах Нечая, і, власне, це зараз і відбувається: Україну пізнали в усьому світі. Можливо, Нечай і мав саме це на увазі, а, можливо, буде ще щось.

Я особисто, і всі мої рідні, всі побратими і посестри – всі ми робимо все для нашої Перемоги. І якщо ми всі будемо це робити, якщо ми всі усвідомимо, що якщо ми зараз всі не згуртуємося, не об’єднаємо всі наші зусилля – енергетичні, фінансові, духовні, якщо ми не станемо єдиними, єдиним монолітом – ми дійсно можемо втратити свою країну.

Це питання усвідомлення, питання зрощування своєї свідомості і розуміння, що ми відповідаємо не тільки за себе в цій країні тут і тепер, а ми відповідаємо перед майбутнім. Від нас залежить, чи буде Україна.

Ми живемо в історичні часи, як жив Богдан Хмельницький, як жили козаки, як жили опришки. Від нас все залежить. Тобто ми зараз козаки, повстанці, оті воїни і герої, від яких залежить, чи буде стояти Україна, – говорить пані Громовиця.

Джерело – Ютуб-канал “Гуцулендія”

Фото – ілюстративне, скріншот.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page