fbpx
Шоу-бізнес
Настя Каменських здивувала провокативним образом на червоній доріжці “Viva! Найкрасивіші-2018”

Перед церемонією нагородження “Viva! Найкрасивіші-2018” гості та номінанти пройшлися червоною доріжкою. Настя Каменських була однією із найбільш яскравих гостей на доріжці, пише 24 канал.

Співачка вирішила поєднати black tie з люксовим street style. Артистка ефектно з’явилася в чорних брюках і смокінгу, з-під якого виглядала нижня бiлизна.

Церемонія нагородження премії “Viva! Найкрасивіші-2018” відбулася вже 2 лютого. Українська співачка NK (Настя Каменських), як і всі гості церемонії готувалася заходу ретельно і детально продумала свій образ.

“Потрібно йти в ногу з часом і не боятися експериментувати. Якщо проаналізувати нинішній дрес-код світових червоних доріжок, можна зробити висновок, що формат класичної червоної доріжки зник, застарів.

Дівчата сміливо приходять на захід в костюмах yнicekc або в сукнях, але абсолютно скромного формату з трендовими фішками. Найголовніше – внутрішній комфорт з самим собою.

На подібну революцію зважаться далеко не всі. А Настя – саме така: дівчина-космополіт, яка задає тенденції. Дуже задоволена нашою спільною роботою”, – розповіла стиліст і дизайнер Іра Лан.

Читайте також: ЕКС-БОРИС АПРЕЛЬ ЗІАНДЖА ВІДПОВІЛА ТІНІ КАРОЛЬ

Образ Насті Каменських доповнив гармонійний нюдовий макіяж і аксесуари в золотих відтінках. Костюм чудово підкреслив  фігуру Насті Каменських, яку артистка продовжує удосконалювати за допомогою регулярних занять спортом, масажів і косметичних процедур по догляду.

Related Post

facebook