fbpx
Суспільство
Не стане щасливою: вчені назвали найпроблемніші жіночі імена

Далеко не всі імена можна назвати щасливими. Є чотири жіночих імені, які відштовхують від своєї власниці фортуну і притягують проблеми.

Відзначається, що після довготривалого аналізу провідні фахівці назвали імена, під якими краще не назвати своїх доньок.

Надія

Дівчатка з іменем Надія дуже надмірно покладаються на удар, навіть у ситуацію, коли її просто не може бути. Крім того Надія має досить велику самооцінку та легко піддається сумнівам, які можуть сильно затуманити розум.

Якщо ви назвете свою дочку Надією, то привнесете в її життя цим певну невизначеність, сумбур, хаос. Більш того, нумерологічний аналіз імені показує, що Надія – це ім’я без яскраво вираженого талісмана у вигляді числа.

Людмила

Це ім’я досить невдало поєднується з багатьма знаками зодіаку. Найкращі знаки для імені Людмила – Терези, Телець і Риби. Але і приналежність до цих знаків не подарована Людмилі особливої ​​сили, незважаючи на найкращу сумісність.

Фахівці відзначають, що у Людмили фактично немає шансів на безхмарне життя, їй постійно доводитиметься чіплятись за останню соломинку. Крім того дослідники зазначили, що саме ім’я Людмила входить до топ-5 найневдаліших.

Читайте також: ПСИХОЛОГ РОЗПОВІВ, ЯК ПЕРЕСТАТИ СВАРИТИСЯ ЧЕРЕЗ ДРІБНИЦІ: ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШ ШЛЮБ

Дівчата і жінки з таким ім’ям не можуть відпускати минуле і рухатися вперед. Вони замкнені десь між реальністю і мріями.

Віра

Це ім’я внесено до списку найбільш нещасливих, тому що його зміст цілком очевидний. Багато хто думає, що це ім’я дарує віру в світле майбутнє, однак це не так: воно забирає удачу.

Дівчина або жінка з таким ім’ям дуже просто відноситься до свого життя. Легковажність – ворог в сучасному світі.

Віра – нещасливе ім’я, тому що у нього ніби й немає повної версії. Фахівці стверджують, що наявність різних форм імені дарує людині захист від проблем.

Ірина

Фахівці відзначають, що носії імені Ірина неймовірно самостійні, що значним чином впливає на їх сімейне життя. Більше того у цьому імені значно переважає сильна чоловіка енергетика.

Це ім’я входить до п’ятірки найбільш невдалих, тому що знайти другу половинку Ірині, мабуть, найважче. Це не означає, що у всіх інших сферах їй теж не щастить, але любов – це фундамент щастя.

Вирішити цю проблему досить важко, тому що енергетичні хвилі Ірини дуже погано гармонують з іменами чоловічими. Ірина може лише змагатися у відносинах, але шукати компроміси вона не вміє.

Джерело.

Related Post

facebook