fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Не впізнати! Олег Винник показав себе в юності з незвичайною зачіскою

Український співак Олег Винник, якому 31 липня виповнилося 46 років, поділився з передплатниками в Instagram архівними фото з юності, яке ще ніхто не бачив. Джерело

На опублікованому знімку підкорювач жіночих сердець постав з незвичайною зачіскою – довгим волоссям, які, схоже, були пофарбовані в попелястий відтінок.

Читайте також: Ніжний поцілунок: Ані Лорак з новим хлопцем підтвердили відносини (фото)

У підписі до фото Олег Винник зазначив, що з кожним роком він все більше відчуває смак життя.

“Не важливо, скільки тобі років. Важливо – на скільки ти себе почуваєш. З кожним роком з усе більшою насолодою відчуваю смак життя”, – написав український виконавець.

Багато з прихильниць не впізнали свого улюбленого артиста, але подякували Олега за те, що він поділився фотографією з сімейного архіву.

Related Post