fbpx
Суспільство
Незручні питання: Приходько зі скандалом зірвала прямий ефір

Українська співачка Анастасія Приходько не змогла відповісти на питання і зі скандалом пішла з прямого ефіру “5 каналу”.

Журналістка Яніна Соколова часто ловила співачку на завчених фразах і маніпулятивних заявах. Після незручних питань Приходько просто вибігла зі студії.

Яніна звернула увагу на досить важливі теми. Журналістка розпитувала про співачку її громадянської позиції, війні на Донбасі, Мінських угодах і не тільки.

При цьому в моменти, коли співачці самої складно було відповісти, їй активно підказували з-за кадру її супутники, які супроводжували Анастасію на ефірі.

Читайте також: АЛІНА ГРОСУ ПОХВАЛИЛАСЯ НОВИМ ТЕПЛИМ ПАЛЬТО

В черговий раз в розмову втрутився один з супроводжуючих, коли журналістка поцікавилася, чи не буде лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко і сама Приходько брехати виборцям.

Після цього запитання почалася словесна перепалка між ним і журналісткою. Співачка відмовилася продовжувати інтерв’ю, встала і пішла зі студії.

Раніше повідомлялося, що відома українська співачка Анастасія Приходько прийняла рішення закінчити сольну кар’єру.

На своїй сторінці в Facebook артистка написала, що йде зі сцени, оскільки просто втомилася постійно “бути неформатом”.

Приходько зазначила, що завжди веде себе природно і не збирається зраджувати своїм принципам, намагаючись танцювати під чиюсь дудку.

“Музикантові справжньому важко, коли він майже не має підтримки і змушують його стати схожим на всіх, я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати самого себе теж не буду, на жаль, те, що продається у магазинах “все по 10″ купують швидше!”, – написала Приходько.

Відео тут.

Джерело.

Related Post

facebook