fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
“Ноги, як у Кендалл, а пoпa, як у Тіни”: Кароль показала ідеальну фігуру в новій фотосесії в США

Українська популярна співачка Тіна Кароль похвалилася новою фотосесією на своїй сторінці в Instagram. Джерело

Співачка позувала в коротких шортах на одному з пляжів Америки. На артистці надітий легкий білий костюм, який ідеально підкреслив її апетитні форми.

ЧИтайте також: Не впізнати: новий образ Каті Осадчої різко розкритикували

Крім того, можна помітити загадкову посмішку на обличчі народної улюблениці.

“Ноги, як у Кендалл, а попа, як у Тіни”, “Тіна, я вважаю, що ти знайшла ідеального фотографа, не думай його міняти”, “Ох, ceкci-Пекc-шмeкси”, “Гасіть … пожежа. ..все згоріли “, – із захопленням коментують шанувальники фото.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

Публикация от Tina Karol (@tina_karol)

Related Post