fbpx
Шоу-бізнес
Нова ведуча «Орла і решки» розповіла про свій дебют і пластичні oпepaцiї

Нова ведуча «Орла і решки» Наталі Неведрова в інтерв’ю «Сегодня» розповіла про свій дебют, дочки і пластичних операціях.

— Наталі, вже цієї неділі відбудеться ваш дебют в якості ведучої шоу «Орел і решка» — тепер ви будете подорожувати разом з Регіною Тодоренко в новому сезоні «Рай і пекло — 2». Як ви потрапили в цей проект?

— По звичайному кастингу. Мені написали повідомлення: «Не хочете взяти участь? Запишіть відео про своє улюблене місце в вашому місті».

Ну я і записала: розповіла про підземну парковку в моєму домі. Вийшло смішно. А головне — я щиро вірила, що саме я стану провідної. І все так і сталося!

— Як пройшли перші дні зйомок?

— Я неймовірно рада. Навіть не знаю, чи можна це описати. Коли мене спитають, що я відчувала, коли дізналася, що мене взяли, я буду ставити питання в зворотну. І пропонувати спробувати на секунду уявити, що тобі подзвонили і сказали: «Ми післязавтра вилітаємо. Зроби другий паспорт».

Шок! Я співпрацювала з різними продакшенами, але в людей, які працюють в шоу «Орел і решка», я закохана з першого дня нашої зустрічі.

— Як вам працюється з Регіною Тодоренко?

— Я обожнюю її! Вона добра і дуже красива. На неї дивишся, і хочеться обіймати, така вона гарна. Регіна мені дуже близька по духу.

— Як вважаєте, чи зможете замінити в цьому проекті Лесю Никитюк?

— Леся — відмінна ведуча. У неї прекрасне почуття гумору, я розумію, чому глядачеві за нею цікаво спостерігати. Що ж стосується заміни, мені б не дуже хотілося когось заміняти.

Замінити — значить стати трохи схожою. А я хочу залишитися собою. Сподіваюся, у мене це вийде.

— Куди мрієте поїхати в рамках програми «Орел і решка»?

— Дуже хочу в Еквадор з його нереальними видами, до Венеції, в Лос-Анджелес і Лас-Вегас.

— Ви і діджей, і телеведуча, і підприємцем були. Що найважливіше в цьому переліку?

— Я ще дуже давно пишу вірші і пісні, є в планах колись записати альбом. Але це зовсім не основне. І навіть не другорядне поки. Все це — ярлики. На кожному етапі мого життя «найважливіше» було різним. Перші гроші я отримала в 12 років за роботу моделлю.

Вже 9 років працюю на телебаченні: пройшла шлях від асистента продюсера, редактора, шеф-редактора, продюсера і потім стала телеведучою. У 23 стала підприємцем. У 25 — дружиною, в 26 — мамою. У 27 повернулася до своєї мрії — грати на сцені, а в 28 стала ведучою «Орел і решка».

Непогана п’ятирічка, правда?Все це важливо по-своєму і ніяк не вибудовується в сходи пріоритетів. Я розвиваюся, відкриваю нові можливості. Можливо, коли-небудь стану автором картин, хто знає. Але зараз я навіть не вмію малювати.

Читайте також: СЕРГІЙ ПРИТУЛА ВІДВЕРТО ПРО УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ, ВОЛОНТЕРСТВО І ПОЛІТИЧНІ ЖАРТИ

— Ви дружина і мама. Розкажіть про вашого чоловіка і дитину.

— Мій чоловік — медійне обличчя в техно-тусовці, музикант. Що я можу розповісти про дочку? Попереджаю, я можу про неї говорити нескінченно! Люблю її нестерпно, але не вважаю себе матір’ю-квочкою. Вона абсолютно унікальна, напевно, як і кожна дитина для своєї мами.

— Правда, що ви вдавалися до послуг пластичної хірургії?

— Так. Але я ж не повністю змінила зовнішність, тільки форму носа. Він у мене був великим, та ще й з горбинкою! Мені в дитинстві зарядили по носі баскетбольним м’ячем, мені здається, через це він таким став.

І мені так хотілося його змінити, ви не уявляєте! Після операції на носі верхня губа дуже сильно роздулася і підвелася.

Всі стали говорити про моїх накачаних губах ще до того, як я їх зробила, що у мене наколоті губи. Ну, я пішла і наколола їх, що вже там. Але я вже давно не підколюю губи.

Related Post

facebook