fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Шоу-бізнес
Олександр Педан показав рідкісний сімейний знімок

Днями український шоумен і телеведучий Олександр Педан в своєму Instagram-акаунті опублікував рідкісне фото зі своєю сім’єю.

Виявляється, що вони з дружиною святкували п’ятнадцяту річницю спільного життя. На знімку шоумен позує з дружиною і двома дітьми.

“15 років разом? Серйозно?? Як одна мить) У нас сьогодні ювілей – Кришталеве Весілля!
Іннусь, люблю і дякую за найдорожче, що травня у житті – Педан Лєра та Марік.

Лебединої ніжності нам і голубиної вірності. Чи навпаки? PS: Сорі, но Марік, поки що дозволу його виставляти не дає)”, – підписав фото ведучий.

Читайте також: ФАТАЛЬНА КРАСУНЯ: ТІНА КАРОЛЬ ТА ЇЇ НОВЕ МЕРЕХТЛИВЕ ПЛАТТЯ

“Вітаю !!! Всього самого позитивного і теплого Вам і Вашій родині”, “Вітаю Вашу батьківщину, всіх всіх всіх благ вашій родині !!!”, “Так, щастя вам і благополуччя в сім’ю”, “Щиро вітаю! Усіх вам благ , міцного здоров’я та ще кілька десятків таких ювілеїв”, – написали шанувальники Олександра в коментарях.

Джерело.

Related Post