fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Олексій Рибний 25 лютого: чого категорично не можна робити

У цей день відзначається народне свято Олексій Рибний (за старим стилем – 12 лютого). Для православних віруючих це дата вшанування пам’яті святителя Алексія Московського, всієї Русі чудотворця, митрополита.

В народі свято отримало назву Рибний, оскільки до 25 лютого починає танути сніг і добре ловиться риба. Джерело

Олексій Рибний 25 лютого: головні заборони свята

На Олексія Рибного люди виносили на мороз посівне насіння. Вважається, що після цього більше зерен проросте при посадці. При цьому до пізнього вечора залишати їх на вулиці не рекомендувалося, інакше вони можуть померзнути.

Так само наші предки чинили і з натуральної пряжею, при цьому примовляючи: «Морозишь пряж після Власія (його день відзначався напередодні) – будеш з грошима на масляну».

Після того як вона побуде якийсь час на холоді, нитка стає набагато рівніше і не так «кучерявитися», а речі з такої нитки дуже довго служать.

Читайте також: Десять нeбeзпeчниx знахідок, які не можна підбирати на вулиці

Люди обов’язково носили новий одяг в цей день, старий надягати заборонялося.

За традицією на стіл цього дня ставили страви з риби. Особливе місце відводилося розтягаям. Дослідники пишуть, що їх назва походить від слова «розтягувати».

Розтягаї подавали до рибного бульйону, а під час їжі його іноді заливали прямо в пиріжок. Щоб це було легше робити, зверху пиріжка залишали отвір, який доводилося розтягувати.

Смак розтягаїв завжди був відмінним. Саме тому в 19 столітті і на початку 20-го їх подавали практично в будь-якому шинку, а шинкарі суперничали між собою в їх приготуванні.

Тісто для розтягаїв робилося як для ватрушок або взагалі використовувалося кисле тісто на дріжджах, куди додавали перед приготуванням самих розтягаїв трохи соди, від якої тісто ставало ще пишніше.

Ще серед народу ходили прикмети про погоду: чим холодніше на Олексія — тим теплішим буде березень; якщо на Олексія піде сніг – буде дощове літо.

Знахарі і лікарі в це свято позбавляють від переляку. Хвороби подібного роду виліковуються народними цілителями дуже успішно.

Related Post