fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Олена-Христина Лебідь і віце-прем’єр Розенко з’їздили в Париж

Українська ведуча Олена-Христина Лебідь і її коханий, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, недавно побували в Парижі.

Зі столиці Франції Олена-Христина опублікувала відразу кілька романтичних фото з Павлом.

Читайте також: Ольга Фреймут показала молодшу дочку Євдокію

Судячи з підписів до фото, дівчині дуже сподобалася подорож.

А шанувальникам – фото парочки: “А Ви схожі з половинкою своєї! Кажуть, коли схожі, то це доля!”, “Христина, ви і Павло дуже підходите один одному, щастя Вам! !!”

“Ви такі позитивні”, “Нє, ну ви створені одне для одного. Доброго вечора і настрою!”, “Як же я за вас рада. ви супер-пупер милі і ви найчарівніша пара з усіх що я знаю. Будьте щасливі”.

Related Post