fbpx
Шоу-бізнес
Ольга Фреймут здивувала шанувальників новою стрижкою

Телеведуча вирішила трохи змінити імідж. Ольга Фреймут поділилася з шанувальниками фото в Instagram, на якому продемонструвала нову зачіску. Як можна помітити, знаменитість підстригла чубок.

«Златі заборонено носить чубчик — собі захотілося. Ігор Ломов підстриг, а моя мила Анжеліка Посохова намейкапіла», — підписала знімок Ольга.

Читайте також: ВЕДУЧА “ОРЕЛ І РЕШКА” ЗАРУЧИЛАСЬ ЗІ СВОЇМ СУСІДОМ

Ольга Фреймут — багатодітна мама. У телеведучої троє дітей: старша дочка Злата, син Валерій та дочка Євдокія, яка народилася в червні 2017 року.

На освітньому форумі від Elle, Ольга Фреймут розповіла, як поєднувати материнство і кар’єру: «Треба робити так, як диктує ваше життя. Якщо у вас є бажання робити кар’єру зараз — робіть.

Шукайте роботу, підлаштовуватися під колектив і не переживайте з приводу того, що ви «не потягніть. Живемо лише раз, не відкладайте на потім «, — говорить Фреймут.

Вона поєднує материнство і роботу і вважає своїх дітей її головною мотивацією: «Коли з’являються діти, з’являється стимул рухатися далі, щоб довести, що ви — найкраща мама в світі», — пояснює телеведуча.

Джерело.

Related Post

facebook