fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Шоу-бізнес
Ольга Фреймут здивувала шанувальників новою стрижкою

Телеведуча вирішила трохи змінити імідж. Ольга Фреймут поділилася з шанувальниками фото в Instagram, на якому продемонструвала нову зачіску. Як можна помітити, знаменитість підстригла чубок.

“Златі заборонено носить чубчик – собі захотілося. Ігор Ломов підстриг, а моя мила Анжеліка Посохова намейкапіла”, – підписала знімок Ольга.

Читайте також: ВЕДУЧА “ОРЕЛ І РЕШКА” ЗАРУЧИЛАСЬ ЗІ СВОЇМ СУСІДОМ

Ольга Фреймут – багатодітна мама. У телеведучої троє дітей: старша дочка Злата, син Валерій та дочка Євдокія, яка народилася в червні 2017 року.

На освітньому форумі від Elle, Ольга Фреймут розповіла, як поєднувати материнство і кар’єру: “Треба робити так, як диктує ваше життя. Якщо у вас є бажання робити кар’єру зараз – робіть.

Шукайте роботу, підлаштовуватися під колектив і не переживайте з приводу того, що ви «не потягніть. Живемо лише раз, не відкладайте на потім “, – говорить Фреймут.

Вона поєднує материнство і роботу і вважає своїх дітей її головною мотивацією: “Коли з’являються діти, з’являється стимул рухатися далі, щоб довести, що ви – найкраща мама в світі”, – пояснює телеведуча.

Джерело.

Related Post