fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
Ольга Сумська прокоментувала народження внучки

Відома українська актриса Ольга Сумська тепер бабуся – її старша дочка Антоніна нapoдила первістка.

Старша дочка Ольги Сумської – 27-річна Антоніна Паперна – народила дитину своєму обранцеві, російському акторові Володимир Яглич.

Як повідомляють ЗМІ, в одному з московських пологових будинків у пари народилася дочка.

“З цього приводу нічого не коментую, оскільки не проходить дня, щоб про Тоні чогось та не написали”, –
написала Ольга Сумська.

До слова, актриса нарікає на те, що більшість чуток про її дочка опиняються неправдивими і боляче ранять і її і Тоню.

Саме з цієї причини Тоня суворо заборонила мамі, та й в цілому всієї своєї сім’ї, розповідати журналістам про її особисте життя.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ЩО АЛЛА ПУГАЧОВА ПОДАРУВАЛА ОНУКОВІ НА ВЕСІЛЛЯ

Related Post