fbpx
Breaking News
Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви!
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Шоу-бізнес
Оля Полякова розповіла, на яких умовах готова представляти Україну на Євробаченні

У щільному робочому графіку Оля знайшла місце і для втілення своєї давньої мрії.

Напередодні Нового року Оля Полякова знову з’явилася в об’єктиві Соні Плакидюк. В інтерв’ю для журналу Viva! співачка розповіла про будівництво будинку, таїнстві спілкування з океаном і на яких умовах готова представляти Україну на Євробаченні.

2017 рік став приголомшливим для Полякової: співачка дебютувала в кіно і на паркеті, запустила авторське шоу “Зоряні яйця” на Новому каналі та провела наймасштабніший концертний тур по Україні.

Ось що думає з цього приводу сама артистка: “Здорово, коли на мої концерти приходять люди зі скепсисом, або просто за компанію, або жінки чоловіків привели, а в підсумку вони стають моїми прихильниками. Це те, до чого я прагну: заманити в свій коло людей, які до цього були не готові. Зростаюче число “новонавернених” – мені здається, це прекрасний результат “, – розповідає співачка.

Читайте також: ЯСКРАВІШЕ ЗА ВСІХ: КОРОЛЕВА ЄЛИЗАВЕТА II ВРАЗИЛА НАРЯДОМ

У щільному робочому графіку Оля знайшла місце і для втілення своєї давньої мрії: добудувати будинок. За словами Полякової, від першого бруска до штори – абсолютна творчість артистки.

“Я нарешті здійснила свою мрію – завжди хотіла велику спальню, – ділиться деталями грандіозної стійки Оля. – Ще одну мрію я втілила: дозволила собі розкішну терасу в 35 метрів. Тепер у мене там дивани, зимовий сад, мандаринові дерева, величезний стіл для гостей, за яким може поміститися 22 людини!

І ще під моєю спальнею помістилися 2 гостьові спальні, а під ними – увага! – 100-метровий льох. Нарешті мої сири будуть жити кожен в окремих кімнатах”.

Для шанувальників Полякової як і раніше залишається відкритим питання участі співачки на міжнародному конкурсі “Євробачення”.

Вперше Суперблондинка публічно озвучує умови своєї присутності в ньому: “Я готова до цієї роботи, але не за свій рахунок! Якщо брати участь, то тільки якщо покличуть саме мене, як це було з Ані Лорак і Данилко, а не запропонують купити лотерейний квиток”.

Джерело.

Related Post