fbpx
Шоу-бізнес
Ось це подарунок: Анна Седокова показала шикарні букети троянд

Відома співачка Анна Седокова опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото, на якому вона позує з двома великими букетами троянд. Джерело

Анна поділилася з передплатниками своїми роздумами про свято і подарунки:

“А я люблю День Закоханих, бо недавно зрозуміла, ми всі дуже різні за рівнем емоційності і особливо чоловіки – чоловіки .То, про що дівчата готові кричати, хлопці, як правило, промовчать і їм правда потрібен привід.

Я вчора читала деякі думки про те, що чоловіків змушують в цей день дарувати квіти і нав’язують це свято.

Мені здається будь-яка думаюча людина знає, як двома натисканнями клавіш замовити троянди або ромашки з доставкою. Це не складно. складно, коли не хочеться”, – пише Анна.

Читайте також: Лебідь показала coкpoвенні фото в обіймах Розенка: “Це був шедевр”

“А ще, вчора був відмінний привід написати” люблю “або” привіт “тому, хто тобі тільки подобається і абсолютно відсікти того, кому пофіг і навіть пару слів не може написати, не те що квіти.

Це така своєрідна селекція. Когось залишити спокійно в минулому і йти далі. Поговоримо на цю тему? Написали вчора? Або промовчали”, – поцікавилася у передплатників Седокова.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

А я люблю День Влюблённых ❤️ , потому что недавно поняла, мы все очень разные по уровню эмоциональности и особенно мужчины и женщины. То, о чем девушки готовы кричать, парни, как правило, промолчат и им правда нужен повод. Я вчера читала некоторые мысли , о том , что мужчин заставляют в этот день дарить цветы и навязывают этот праздник. Мне кажется любой думающий человек знает, как двумя нажатиями клавиш заказать розы или ромашки с доставкой. Это не сложно. Сложно , когда не хочется. А ещё, вчера был отличный повод написать #люблю или #привет тому, кто тебе только нравится и абсолютно отсечь того, кому пофиг и даже пару слов не может написать, не то что цветы. Это такая своеобразная селекция. Кого то оставить спокойно в прошлом и идти дальше . Поговорим на эту тему? Написали вчера? Или промолчали 🧐🤨🤗

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Related Post