fbpx

Поради психолога: як сподобатися людині з першого погляду

Тему відносин і особистої симпатії прокоментувала психолог Влада Березянський.

Подобатися іншим людям з першого погляду – запорука вашого успіху як в роботі, так і в особистому житті. Адже правда здорово, коли з першого ж погляду ви маєте в своєму розпорядженні людини до себе, отримуєте у відповідь приємне і позитивне спілкування.

Якими правилами варто керуватися, щоб подобатися людям з першої зустрічі:

  • Дивіться людині в очі

Здавалося б це така дрібниця, але повірте, якщо при знайомстві і спілкуванні ви уникаєте погляду, ховаєте очі або дивіться в сторону – це говорить про те, що ви закрита людина. Відповідно, у вашого співрозмовника на підсвідомості складає неприємне відчуття, яке дає відтінок на всі ваші відносини в майбутньому.

  • Посміхайтеся

Головне, щоб посмішка була щирою. Не треба посміхатися на всі 32 зуба протягом 30 хвилин. Посміхніться при зустрічі, при потиску рук, а далі – посміхайтеся всередині. Повірте, ваш співрозмовник відчує цю посмішку.

  • Забудьте про ваш телефон

Одна з сучасних проблем – це відволікання на повідомлення та оновлення в мобільному телефоні. Відволікатися на сторонні звуки і речі під час спілкування, – культурно.

Читайте також: НЕЙМОВІРНІ ВЛАСТИВОСТІ ЛИМОННОГО СОКУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я І КРАСИ ТІЛА

Якщо ви чекаєте дуже важливе повідомлення або дзвінок, то на початку зустрічі попередьте вашого нового співрозмовника і знайомого про те, що під час вашого спілкування, вам можуть зателефонувати і вам треба буде обов’язково прийняти ваш дзвінок.

  • Починайте спілкування неформально

Звичайно, тут варто врахувати, з ким саме ви спілкуєтеся і що дозволяють вам рамки етикету в кожній окремій ситуації. Але навіть скромний питання: “Як у вас справи?” додасть в спілкування приємні тони.

  • Говоріть компліменти

Головне не переборщити і говорити щиро. Скажіть буквально один комплімент – про те, що колір сорочки вашого співрозмовника ваш найулюбленіший відтінок синього кольору, про те, що місце зустрічі, яке вибрав ваш співрозмовник – ваша найулюбленіша кав’ярня в місті і так далі.

  • Слухайте і задавайте питання

Навіть, якщо на зустрічі ви повинні щось презентувати, а ваш співрозмовник слухати, не перетворюйте все в монотонну лекцію. Пожвавите ваше спілкування, задавайте навідні запитання, слухайте вашого співрозмовника і задавайте питання щоб продовжити з ним діалог.

Ну а якщо зустріч не ваша презентація, а спілкування, тоді тим більше, зробіть розмову живим і насиченим, таким, щоб обом співрозмовникам в ньому комфортно і цікаво.

  • Стати дзеркалом

Цю техніку активно використовують учасники переговорів, дипломати і менеджери з продажу. Вона полягає в тому, що ви віддзеркалює вашого співрозмовника – приймаєте таку ж позу, говорите з тією ж гучністю і швидкістю, вживаєте ті ж слова і інші.

Такий стиль спілкування викличе довірчі відчуття у вашого співрозмовника і розташує до вас.

  • Полюбіть вашого співрозмовника

Навіть готуючись до зустрічі, ви можете дізнатися мінімальну інформацію про людину з соціальних мереж. Знайдіть в цій інформації щось, що близько вам і полюбите вашого співрозмовника за це.

Згадайте, наскільки приємно вам спілкуватися з рідними і близькими людьми, які вас люблять. Полюбив свого співрозмовника йому буде також приємно спілкуватися і з вами.

Джерело.

You cannot copy content of this page