fbpx
Події
Пoтepпiлі у справі Зайцевої почали відмовлятись від власних слів

Один із потерпілих під час ДTП у центрі Харкова в жовтні 2017 року відмовився від претензій до обвинуваченої Олени Зайцевої.

Про це заявив один із адвокатів Євген Мельниченко.

Зокрема, він наголосив, що один з потерпілих прямо відмовився від всіх претензій та цивільного позову до Олени Зайцевої.

“Один із пoтepпiлих повністю відмовився від претензій і цивільного позову в частині до Зайцевої. У матеріалах справи це є”, – підкреслив він.

Наразі ім’я потерпілого, який відмовився від обвинувачення не розголошують, адже він не надав свого дозволу.

Разом з тим варто відзначити, що у середу, 7 листопада, стало відомо, що Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання прокурорів про продовження до 5 січня 2019 року запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Олени Зайцевій та Геннадію Дронову.

Читайте також: CПACIННЯ ЦІНОЮ У 12 РОКІВ: МАТИ ЗМОГЛА ПРИВЕСТИ ДО ТЯМИ СИНА, ЯКИЙ ПЕРЕБУВАВ У КOМI

Варто відзначити, що адвокат Дронова і сам обвинувачений заперечували проти задоволення клопотання. Вони стверджували, що ризики, на які посилається обвинувачення, не обґрунтовано.

Також обвинувачений заявив, що готовий здати закордонний паспорт і права в підтвердження того, що не має наміру ховатися від суду і здійснювати новий злочин.

За словами його адвоката Сергія Перепелиці, розгляд клопотань про продовження запобіжного заходу стосовно його підзахисного перетворилося на формальність. Захист Зайцевої підтримав думку колеги.

У свою чергу захист Олени Зайцевої теж заперечував проти задоволення клопотання прокуратури, називаючи ризики непідтвердженими та необґрунтованими. На думку адвокатів, здоров’я їх підзахисної погіршується.

Потерпілі та їх представники з думкою про формальний підхід суду не погодилися і підтримали клопотання звинувачення.

Зазначається, що суд продовжив утримання під вартою обох обвинувачених на 60 днів – до 5 січня 2019 року.

При цьому справа в середу не розглядалася в суді. Перепелиця попросив суд дати час, щоб ознайомитися з результатами додаткової комплексної судової автотехнічної експертизи та експертизи відео – і аудіозапису, а також сформувати позицію захисту Дронова.

Джерело.

Related Post