fbpx
Суспільство
Практичні поради, які допоможуть вам навчитися смачно пекти

Ніщо не зрівняється з домашнім пирогом. Але щоб уникнути кулінарного провалу, вам знадобиться більше, ніж просто хороший рецепт.

Як правильно замісити тісто

Текстура торта залежить від співвідношення використовуваних інгредієнтів і методу, за яким вони змішуються.

  • Просіювання

В наші дні борошно продається попередньо просіяного, тому зазвичай немає необхідності просівати її ще раз.

Але є винятки: борошно для бісквіта потрібно просіяти, щоб наситити її киснем і забезпечити легку текстуру торта, а борошняні суміші, що містять спеції, какао-порошок і соду, вимагають просіювання, щоб видалити будь-які грудочки.

  • Збивання

Вершкове масло і цукор зазвичай збивають до посвітлення, і тільки потім додають решту інгредієнтів. Це насичує тісто повітрям, і готовий пиріг виходить пишним і ніжним.

Не перестарайтеся: після додавання яєць і борошна тісто потрібно перемішувати акуратно, інакше текстура торта стане важкою і зернистою.

Як правильно піч

  • Форми для торта

Рецепти призначені для конкретних тортів, тому важливо використовувати зазначені розміри. Торт НЕ прилипне до форми, якщо попередньо змастити її маслом і присипати борошном. Форму також можна застелити антипригарним папером.

Читайте також: ЯКИ НAЙНEБEЗПEЧНIШИЙ ПРОДУКТ В СВІТІ: НАЗВАЛИ ВЧЕНІ

  • Випічка

Точна температура духовки дуже важлива, тому, якщо ви робите багато випічки, термометр для печі є хорошою інвестицією. Вентиляційні печі більш гарячі, ніж звичайні, тому зменшите температуру на 10-20 ° C.

Розташовуйте форму в нижній третині духовки, щоб верхня частина торта знаходиться в середині печі.

Пиріг готовий, коли він починає відходить від стінок форми, а його верх стає пружинистим.

За остаточну перевірки вставте зубочистку в центр пирога – вона повинна вийти сухою. Якщо до не прилипли крихти, випікайте ще 5 хвилин, потім спробуйте ще раз.

  • Охолодження

Коли ви виймаєте пиріг з духовки, дайте йому охолонути протягом 5-10 хвилин, перш ніж перевертати на решітку для охолодження.

Не залишайте його в формі довше, інакше він відволожиться. Якщо пиріг застряг, проведіть ножем уздовж стінок форми. Негайно зніміть антипригарним папір для випічки.

  • Нанесення крему або глазурі

Глазурова охолоджений торт, підставивши під грати аркуш паперу для випічки. Зайвий крем буде вільно стікати, а не накопичуватися біля основи, в той час як папір для випічки допоможе не забруднити стіл.

Основні інгредієнти

  • Яйця

Використовуйте свіжі яйця середнього розміру (55-60 г). Дістаньте їх з холодильника принаймні за годину до замішування тіста, щоб вони нагрілися до кімнатної температури.

  • Масло

Використовуйте вершкове масло кімнатної температури. Щоб швидко розм’якшити масло, просто поставте його в мікрохвильову піч на 20 секунд або натріть на середній терці.

Молоко і кисломолочні продукти

Завжди використовуйте кефір, молоко або сметану кімнатної температури, щоб запобігти розшарування тесту.

  • Борошно

Самопіднімальне борошно вже містить розпушувач, але якщо у вас є тільки проста борошно під рукою, додайте 2 ч. Л. розпушувача на 1 склянку борошна.

  • Цукор

Це те, що дає торту його структуру. Для більш тонкої текстури використовуйте дрібний цукор, цукрову пудру або світло-коричневий цукор – вони розчиняться в тесті швидше.

Джерело.

Related Post

facebook