fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Прощена неділя 2019: коли відзначається в Україні

Коли в Україні буде Прощену неділю, що це за день, як правильно себе вести, у кого і як просити вибачення, що можна їсти – дізнайтеся в нашій статті.

Якого числа в 2019 році буде Прощена неділя

Як відомо, Прощена неділя – це останній день Масляної, який завершує святкування Сирного тижні, налаштовує людей на серйозний лад і готує до початку Великого посту.

Чому Прощена неділя в 2019 році за датою не збігається з попередніми роками? Справа в тому, що і Прощена неділя, і Масляна, і Великий піст цілком залежать від Великодня, яка є перехідним святом і з року в рік святкується в різні дні.

Оскільки Масляна починається 4 березня і триває цілий тиждень, то Прощена неділя 2019 настане 10 березня. Джерело

Прощена неділя – значення і традиції свята

У цей день здавна існує світла і добра традиція просити вибачення у тих, що оточують людей, причому не тільки за явно завдані комусь образи, а й за можливі неприємності, про які ви лише здогадуєтеся.

Адже ми часто можемо сказати щось, не подумавши, і образити якоїсь людини.

У період Великого посту важливо увійти з чистим серцем і помислами. І 10 березня як раз і з’являється така можливість, коли в Прощений день ми можемо звільнити душу від вантажу образ, претензій і недомовленостей.

Дуже важливо в Прощену неділю згадати тих людей, кого волею чи неволею ви образили, покаятися і щиро попросити вибачення.

Читайте також: 1 лютого – Макарів день: традиції, обряди та прикмети

Але й самі не залишайтеся глухими і байдужими до оточуючих людей, які просять у вас вибачення і хочуть, щоб ви їх простили. Згідно з християнськими канонами, якщо людина здатна прощати людям їхні гріхи, то й його гріхи будуть прощені Небесним Отцем.

У цей день добре висповідатися, якщо ви відчуваєте таку потребу. У церквах в Прощену неділю проводяться читання Євангелія про майбутній Великий піст, прощення гріхів і очищення душі і тіла.

Також в останню неділю перед початком посту люди поминають покійних родичів.

Прощена неділя – це останній день, коли ще дозволена скоромна їжа перед Великим постом. На столах обов’язково присутні млинці, оладки, вареники, пироги, сир, молочні продукти, а ось м’ясо вже під забороною.

Головною стравою в Прощену неділю вважається яєчня. Залишки їжі потім згодовували домашнім тваринам або спалювали. Також палили опудало Масляної, а попіл розсіювали по полю.

Related Post