fbpx
Суспільство
Розповісти чоловікові про курортний роман?

У мене стався курортний роман. Прям справжнісінький. Ну і я заміжня. У відпустку ми поїхали з моєї двоюродною сестрою, ми з дитинства дружимо. Я була в повній впевненості, що проведу два тижні, не вилазячи з пляжу, а сестра мріяла зустріти чоловіка, можливо, що назавжди. Вона незаміжня.

А вийшло навпаки. Буквально в перші ж дні ми з нею вечеряли в кафешці на березі, і до нас підкотили два мужика. Один був не дуже – з позиками, а ось другий просто красень. І так вийшло, що цей красень запал саме на мене, хоча я всіляко «підсувала» його сестрі.

Але він уперся. Цілий вечір кружляв навколо, компліментами сипав, пригощав, кликав подивитися на нічне море і все таке. Але я пожартувала, і ми пішли в номер. В готелі сестра влаштувала мені істерику. Наче я винна! Слово за слово – ми з нею серйозно посварилися.

Кричала вона мене, я чинила опір, як могла – замість подяки ще й докори і обіди від неї зловила. Аж до того, що на ранок вона зі мною не розмовляла і одна пішла до моря. Я її до обіду чекала, потім пішла шукати. І по шляху – ну звичайно! – я зустріла цих двох мужиків. І все почалося з початку: компліменти, залицяння.

Читайте також: ОСЬ ВОНА, ПОДЯКА ВІД ВНУЧКИ

Цього разу я здалася, напевно зло сестрі. У нас ще з чоловіком останнім часом відносини були зовсім не дуже, він працює допізна, до мене постійно чіпляється за будь-якої дрібниці. Я вже й про розлучення почала подумувати. І у відпустку то після чергової сварки рвонула без нього.

Розуміла, що для цього хлопця я просто момент, але нехай і у мене буде цей момент, вирішила я. Загалом, залишилися дні я зустрічалася з цим мачо. Без подробиць.

Я і не планувала продовження, хоча він натякав. Але надто вже гарний, я точно у нього буду не одна. Не хочу. Зрозуміло, що сестра все це бачила, і додому ми з нею повернулися майже ворогами. Вже по приїзду вона мені сказала:

«Цікаво, що скаже твій чоловік, якщо дізнається?».

Минуло майже два тижні, вона нічого не сказала чоловікові поки. У нас з ним не те щоб налагодилося, але стало все ж краще: мабуть, у мене піднялася самооцінка, я стала впевненіше, він це відчув, став більш уважним.

І якщо спочатку мені було все одно, якщо він дізнається, то зараз я переживаю, що вона все-таки йому розповість. А вона розповість, питання часу. У мене навіть майнула думка самої йому все розповісти, позбавити її задоволення. А там будь що буде. Як думаєте?

Джерело.

Related Post

facebook