fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Шоу-бізнес
Санта Дімопулос похвалилася своїм елітним відпочинком

Співачка відпочиває в найдорожчому гірсько-лижному курорті “Куршевель”.

На своїй сторінці в Інстаграме Санта похвалилася знімками, зробленими у французьких Альпах, де вона відпочиває останні кілька днів.

Один зі знімків Дімопулос підписала так: “Сьогодні був неймовірний, сонячний, чарівний день! Навіть не дивлячись на те, що ми з Ганною Андрес мало не вбилися ганяючи наввипередки!”.

А під таким фото співачка написала: “Як же люблю лижі коли світить сонце! Підсумки 5 днів катання: зaxворіла (Анна бацилами поділилася)), забій коліна (нічого було ганятися наввипередки), порваний костюм і повні штани щастя!”.

Читайте також: ВІДПОЧИНОК В ДУБАЇ: АННА СЕДОКОВА ПОРАДУВАЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ OГOЛEНUМ ТІЛОМ

Шанувальники Санти Дімопулос не шкодують лайків і буквально за три години крайнє фото зібрало їх майже 9 тисяч. На компліменти на адресу господині аккаунта фоловерів теж не поскупилися, назвавши її чарівною, модною і мега-привабливою дівчиною.

 

Джерело.

Related Post