fbpx
Суспільство
Сестра чоловіка підкинула нам свою дитину

Ми з чоловіком знімаємо однокімнатну квартиру. Живемо в ній вп’ятьох. Я, чоловік, двоє синів і кіт. Синам 4 і 2 роки. Я не працюю, тому що ще в декреті.

Займаюся підробітком в інтернеті, чоловік таксист, і постійно на роботі. Загалом, як ви розумієте, ми далеко не багаті.

У мого чоловіка є рідна сестра. Живе недалеко від нас, і внадилася вона підкидати до нас свою дочку. Їй всього 1,5 року. Ні, проти дитини я нічого не маю. Мене дратує поведінка його сестри. Вона постійно чимось зайнята.

Мужик її з нею жити не став, вона незаміжня, просто залетіла по п’яні і нapoдила (випити вона любить), живе зі своїми батьками.

Так як, моя свекруха, чи то так її мати, постійно на роботі, то вона привозить доньку мені: «Танюша, тобі ж не складно, де два там і три, посидь, а …?», А сама катається по своїх справах важливим і неважливим.

Те на дві години привозила раз в тиждень, потім вже на день могла залишити, потім взагалі дійшло до того, що вона зібралася виходити на роботу, а її дочка щоб у мене була.

Читайте також: «КУДИ ТОБІ ТАКА ДРУЖИНА? ДИВИСЬ ЯКА ЛЯЛЬКА? НІЧОГО ВОНА І РОБИТИ ТЕ ВМІЄ»- СКАЗАЛА СВЕКРУХА В ДЕНЬ НАШОГО ЗНАЙОМСТВА

Причому, жодного разу вона не привозила якісь продукти, памперси, навіть речі не привозить. Анька (дочка її) у нас вдома ходить в речах молодшого. З боку здається, що їй взагалі плювати на свою дочку, вона їй взагалі не займається. І ось, в режимі 5/2, я сама з трьома дітьми, і котом, сиджу в 30 кв.м., і не знаю куди бігти.

Чоловік з цього приводу нічого не говорить, відмахується, мовляв розбирайтеся самі.

І ось одного разу, Люба не прийшла. Зазвичай вона в 19-20 годин забирала Аню, а тут середина тижня її немає. Дзвоню – трубку не бере. Дзвоню чоловікові, він теж всіх обдзвонив, ніхто не знає де вона.

Ну, думаємо, може загуляла. Вранці з’явиться. Вранці її теж не виявилося. Ми вже почали хвилюватися, і пішли в поліцію. Там сказали що пошуки починати ще рано чекайте.

Увечері дзвінок:

– Ой, Танюшка, вибач, не попередила, мені тут роботу запропонували хорошу, тому мені довелося виїхати, поки на невизначений термін .

– Як так не певний? Ти де взагалі?

– Так розумієш, загалом робота хороша, я буду гроші вам висилати

– Не треба грошей! Коли ти приїдеш? Де ти?

– Я…я не приїду поки що. Я в аеропорту. Чекаю рейс. Я зв’яжуся з вами скоро.

– Стій, ти поясни, коли тебе чекати додому?

– Я не знаю, як грошей зароблю

– Ну так не робиться ж! У тебе дочка, чому ти така?

– Я не хочу зараз про це говорити.

І повісила трубку. Ось так вона підкинула нам свою дочку.

Минуло пів року, Люба дзвонить раз на місяць, а то й рідше, і мабуть додому не збирається. Де вона там працює я не знаю. Грошей, звичайно ж, від неї немає. Ми з чоловіком вирішили, що вона просто помчала до якогось мужику.

Я вже накупила Ані сукні і шпильки. Вона кличе мене мама, і, мабуть, скоро в моєму паспорті буде написано ще й її ім’я.

Джерело.

Related Post

facebook