fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Лайфхаки
Що станеться з вами, якщо ви будете робити планку кожен день

Вправи з власною вагою – простий і практичний спосіб привести тіло в порядок. Планка – одне з таких вправ, яке навряд чи вийде з моди. Чому? Виконання планки не зажадає від вас багато чого, а результат при цьому буде значним.

Перш за все, планка поліпшить стан абдомінальних м’язів, але не тільки. Якщо ви почнете виконувати планку кожен день, вас чекають як мінімум сім приємних змін.

1. М’язи кори стануть сильнішими

М’язи кори забезпечують підтримку внутрішніх органів. Вони також беруть участь у формуванні хорошої постави і допомагають уникнути травм нижньої частини спини.

Щоденне виконання планки насамперед допоможе вам зміцнити ці м’язи. Причому всього одна вправа задіє відразу всі основні групи м’язів кора:

  • поперечна м’яз – допомагає піднімати велику вагу;
  • пряма м’яз – допомагає краще стрибати, вона ж відповідає за « кубики »;
  • косі м’язи – розширюють можливості бокового нахилу і скручування в талії;
  • сідниці – підтримають спину і дадуть гарний профіль.

2. Покращиться стан м’язів спини

Виконання планки дозволить вам сформувати м’язи кора без ризику зайвого навантаження на спину і стегна. Причому регулярне виконання планки дозволить зміцнити не тільки нижню частину тіла, але і верхню. А це зменшить ризик виникнення болю в спині.

Читайте також: ЧОМУ НЕ ПОТРІБНО ВИЛИВАТИ ВОДУ З-ПІД МАКАРОНІВ: МАЛЕНЬКИЙ СЕКРЕТ ШЕФ-КУХАРІВ

3. Прискориться обмін речовин

Планка спалює більше калорій, ніж класичні вправи для преса – скручування і підйоми тулуба. Навіть 10 хвилин силових вправ в день прискорюють обмін речовин.

Причому на досить тривалий час: навіть вночі ви будете спалювати більше калорій. Приємний бонус для тих, хто хоче схуднути .

4. Покращиться постава

Посилення м’язів кора робить глибокий вплив на стан шиї, плечей, спини та попереку. Щоденне виконання планки допоможе підтримувати їх в правильному положенні і поліпшить вашу поставу .

5. Розвинеться відчуття рівноваги

Як довго ви можете простояти на одній нозі? Всього пару секунд? Тоді вам необхідно посилити черевні м’язи. У цьому допоможе планка. До речі, розвинене відчуття рівноваги допоможе вам досягти великих результатів в будь-якому спорті.

6. Покращиться гнучкість

Завдяки планці розтягуються м’язи і зв’язки, прикріплені до плечей, лопаток, ключиць, стегон, навіть пальцях ніг. За допомогою бічної планки ви також можете опрацювати косі м’язи живота.

Збільшивши гнучкість всього тіла, ви отримаєте додаткові переваги при виконанні будь-яких інших вправ і просто в повсякденному житті.

7. Покращиться психологічний стан

Планка по-особливому впливає на нерви, зміцнюючи м’язи, активні в стресових ситуаціях. Після цілого дня в робочому кріслі все ваше тіло затікає, ви відчуваєте напругу.

Як наслідок, настрій погіршується, ви стаєте млявим і похмурим. Щоденне виконання планки допоможе поліпшити настрій і матиме позитивний вплив на нервову систему.

Всього 5-10 хвилин дадуть вам заряд енергії на весь день, а щоденне повторення – на все життя. Ось, наприклад, п’ятихвилинний комплекс, з якого ви можете почати вже сьогодні.

Джерело.

Related Post