fbpx
Шоу-бізнес
Скільки заплатить Ані Лорак за навчання дочки в престижній школі Підмосков’я

Дочка Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу Софія вперше пішла в школу в цьому році. На перший дзвінок дочки подружжя прийшла разом і вперше з’явилися на публіці після скандалу зі зрадою Мурата.

Так, 3 вересня 39-річної співачка Ані Лорак відклала всі справи, щоб особисто прийти на урочисту лінійку разом з дитиною.

Судячи з емблеми на шкільній формі Софії, співачка вибрала для дівчинки престижну гімназію, яка знаходиться в Підмосков’ї.

Згідно з прейскурантом, опублікованому на сайті гімназії, можна припустити, що школа співачці буде обходитися в кругленьку суму. Так, навчання в першому класі варто більш ніж 30 тис. доларів.

Читайте також: ПОТАП ЗНОВУ ЗМІНИВ СВІЙ ІМІДЖ (ФОТО)

Наступний рік буде коштувати трохи менше – близько 20,5 тис. доларів. Але відзначимо, що у вартість не входять додаткові заняття в гуртках або секціях. Вони оплачуються окремо.

Павловська гімназія – сама першокласна школа в Москві і Підмосков’ї, де вчаться зіркові чада, створена на базі Вищої школи економіки, пишається викладацьким складом з носіїв іноземних мов і вітчизняних кандидатів наук.

Своїх дітей у цю гімназію віддали російський шоумен Олександр Ревва і російська співачка Глюкоза.

Джерело.

Related Post

facebook