fbpx
Breaking News
Із приготуванням цього простого і смачного пляцка із зефіром впорається кожна господиня. Рецепт – перевірений!
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Шоу-бізнес
Слава Камінська опублікувала зворушливий знімок чоловіка Едгара з дочкою

На своїй сторінці в Instagram одна з солісток групи НеАнгели Слава Камінська розмістила зворушливе фото чоловіка Едгара з їх дочкою Лаурою.

В описі до фото співачка додала довгий, зворушливий вірш про батька і доньку.

Читайте також: РОЗКІШНА МАТУСЯ: СВІТЛАНА ЛОБОДА ЗАСВІТИЛА ФІГУРУ ПІСЛЯ ПOЛOГIВ

“Дівчинці три, вона їде у тата на шиї. Зверху все видно зовсім по-іншому, ніж знизу. Папа не вірить, що скоро вона подорослішає. Папа готовий втілювати в життя будь-які примхи.

Дівчинці хочеться взяти і втекти без оглядки. у світ, де вміють назад повертати час. де виконуються вліт всі мрії і капризи. де вона їде, як в дитинстві, у тата на шиї. і їй все видно зовсім по-іншому, ніж знизу”.

Також Слава додала кумедний коментар до фото: “Іноді ловлю себе на думці, що хочеться на шию. Не зовсім мій сценарій, але на шиї проїхатися не проти”.

Джерело.

Related Post