fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Сніжана Єгорова після гучного розлучення знову виходить заміж

Після гучного розлучення Сніжани Єгорової та музиканта Антіна Мухарського, за яким спостерігала вся країна, українська телеведуча знову оголосила про свої заручини.

Для артистки це буде вже третій шлюб. Джерело

Відзначимо, що Єгорова стала дружиною Мухарського в 2006-му році, проте через дев’ять років їх відносини перетворилися в публічний скандал.

Сніжана навіть заборонила екс-дружину бачитися з їх трьома спільними дітьми, за що на неї обрушилася хвиля образ з боку колишнього чоловіка.

Читайте також: “Підстрижися під каре”: Кароль без макіяжу та кардинально змінивши образ

Розгляди між екс-подружжям навіть дійшли до того, що музикант попросив політичного притулку в Європі.

Але з роками пристрасті вщухли навколо цієї скандальної пари і тепер Сніжана Єгорова поділилася з шанувальниками на сторінці в Facebook радісною новиною – провідна заручена і виходить заміж втретє.

Більше ніяких подробиць артистка не розкрила.

Представники українського шоу-бізнесу відразу ж відреагували на таку новину. Найпершою Сніжану привітала співачка Міка Ньютон.

А ось Ірина Білик вкрай здивувалася: “І що це буде? Хто цей сміливий чоловік?”.

Слідом за Білик питання посипалися від відомого продюсера Володимира Бебешка: “З ким ?! Чому я не знаю? Чому без мого дозволу?”.

Related Post