fbpx
Без рубрики
Сьогодні день Григорія Нісського 23 січня: що категорично не можна робити

Для початку найголовніше, є кілька заборон у цей день. Сьогодні заборонено виносити сміття або золу з будинку на вулицю. Тому що так ви можете винести і викинути своє щастя і удачу.

Вважається, що та людина в парі, яка засне першою в цю ніч, першою і помре. Коли будете нарізати хліб – не викидайте крихти, їх потрібно з’їсти, щоб бути здоровими. А якщо скинете крихти в відро, то будете хворіти весь рік. Джерело

Якщо день виявиться теплий і побачите крапельку, що спадає з дерева, даха або бурульки, потрібно підставити під неї праву руку і доторкнутися нею потім до очей. Тоді будь-які приводи для сліз надовго зникнуть.

Люди, які хочуть розбагатіти, можуть сьогодні піти в поле і знайти стіг сіна, його потрібно три рази обійти проти годинникової стрілки, лівою рукою взяти трохи сіна і принести додому. Сіно потрібно кинути біля ганку і сказати:

Як я вкрала сіна без ліку,

Так щоб і у мене грошей було без ліку.

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Амінь.

Читайте також: Закохалася в колишнього чоловіка через 20 років після розлучення

Але пам’ятайте, що до цього моменту потрібно робити все в самоті і мовчати. Також магічна сила є у виноградного соку і червоного вина. Якщо ним пригостити людину, яка вам подобається, то вона відповість вам взаємністю.

Також раніше вірили, що сьогоднішні сни збуваються, але зазвичай це відбувається для тих, хто народився в цей день.

Хороший сон збувається через 2 тижні, поганий – тільки через рік. Якщо вам приснилася кузня або коваль, то ви зірвете на роботі здоров’я. А якщо побачили місяць, сонце і зірки, то проживете сто років.

Купатися в сні — до замішання в справах. Тим, хто народився цього дня, слід носити халцедон, хризоберил.

Related Post

facebook