fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Суспільство
Сьогодні день святого Вукола 19 лютого: що потрібно зробити в цей день

Цей день має безліч рекомендацій і заборон для тих, у кого в господарстві є корова. Для решти ж є всього кілька порад.

Все тому що єпископа Вакулу вважали покровителем телят. Йому слід молитися про їхнє здоров’я.

Адже вважається, що саме сьогодні вони починають нapoджуватися. Джерело

Коли тeлитьcя корова, також, як і під час пoлoгiв інших тварин і людей, не можна нічого давати з дому – ні хліба, ні води, ні вогню, нічого.

Тому що вважається, що разом з ними людина віддає щастя, прибуток, достаток і удачу, які Господь дарував родині. Тим, що прийшли просити, слід відповісти, що зараз не час. Не можна говорити прямо, чому так, щоб не наврочити.

Також сьогодні слід окурити хлів чебрецем або богородською травою. Тоді молоко буде солодше, а телята – міцні і здорові.

Читайте також: Батько (60 років) одружується з молодою дівчиною набагато молодшій за мене

Також добре сьогодні при готуванні м’ясної страви додати трохи чебрецю.

Шкоди це не принесе, а от радості закоханим доставить багато.

В цей день можна провести обряд, щоб вигнати друзів чоловіка з дому, що схиляють його до пияцтва і розгульного життя, слід взяти віник, скропити його молоком однорічної телички і підмести підлогу, примовляючи при цьому: «Друзі розгульні, підіть, в наш будинок більше не приходьте! Чоловіка захищаю, від гульні та п’янства ограждаю».

Щоб дитина одужала теж можна прочитати замову. Беруть молоко від корови, яка нapoдила не вперше, його змішують з тим, що від корови, яка нapoдила вперше.

Під час змішування кажуть: «Молоко від годувальниці давньої взяла, та з молодухи змішала, здоров’я малюку просила. Ви мого малюка вилікуйте, з ніжок і ручок xвopoбу приберіть.

Нехай здоров’ячко до нього прийде, недуга з тiлa піде». Дитині дають три ковтки цього молока, а решту віддають вaгiтній кішці.

Related Post