fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Сьогодні другий Супермісяць року: українцям пояснили, чого категорично не можна робити

Нині Місяць не просто максимально наблизився до Землі і перебуває у повні – таке незвичне та рідкісне поєднання називають Супермісяцем.

Він буває нечасто – приміром, наступне буде лише через сім років, розповідають вчені. Джерело

Відомий астроном Анатолій Казанцев місячний феномен пояснює на схемі.

“Три явища: максимальна витягнутість його орбіти, він поблизу свого перигея і ще він у повній фазі – оце дійсно він яскравий, його добре видно”, – каже він.

Перигей- це точка найменшої відстані до Землі і вона відчутна. Ці сили можуть по-різному діяти на людей.

“Місяць вашу голову притягує з більшою силою, ніж ваше тіло. Формально Місяць хоче відірвати вашу голову від тулуба, але ця сила настільки дрібна, що це непомітно”, – каже астроном.

Про відсутність відчутного впливу Супермісяця на людей говорять і лікарі.

“Людина постійно втомлена, постійні стреси, але виправдання вона собі шукає. Основна причина цих проблем – це те, що люди в них вірять”, – запевняє лікар-кардіолог Євген Поярков.

Читайте також: Українцям доведеться платити за дороги: скандальна новинка приголомшила не лише водіїв

Медик радить у цей період про всяк випадок пройти обстеження. І не пити не лише алкоголь:

“Каву потрібно обмежити хоча б однією чашкою на день, максимум дві. Фізичні активності. Те, що називають кардіоактивність – біг, плавання, теніс, фітнес”.

А от астролог радить звернути увагу на душевне здоров’я.

“Загострюється дуже багато духовних, душевних кризових ситуацій, людина може впасти в депресію, дуже страждає своїм психологічним станом, більш нервовим, роздратованим, може навіть без приводу проявляти невмотивовану агресію”, – каже астролог Лілія Атаманенко.

Емоції радить контролювати, а будь-які випробування сприймати з вдячністю. А ще це сприятливий період, аби відмовитися від шкідливих звичок, змінити ставлення до себе і довколишніх – за сім років можна стати іншою людиною.

Варто додати, що наступного разу нагода помилуватися Супермісяцем випаде аж у 2026-у році. А потім – у 2052-у.

Related Post