fbpx
Шоу-бізнес
Солістка «BIA Гри» виходить заміж

Найспівочіша солістка відомого жіночого тріо «BIA Гра» прикладу вінчальну сукню, в якому, можливо, скоро піде до вівтаря.
Одна з солісток колективу « ВІА Гра » порадувала шанувальників звісткою про те, що ось-ось вийде заміж.

Правда, чоловічу частину шанувальників ця новина, швидше за все, засмутила. Схоже, співачка вже на все сто впевнена в своєму обранцеві, з яким зустрічається близько двох років і взялася за найприємніші в світі приготування – до власного весілля.

Чи означає це, що колектив втратить ще одну свою зірку? Нагадаємо, нещодавно з групи «BIA Гра» пішла одна з солісток – Міша Романова. Як зізналася співачка, причиною її рішення піти з групи «BIA Гра» є любов.

«Найголовніше покликання жінки – це любов. І часом вона потребує твердого рішення. На деякий час артист в мені поступився жінці. Тому я йду з групи, але залишаю в ній частинку своєї душі”.

А тепер заміж зібралася Анастасія Кожевникова. Про цьому можна судити по фотографії, яку вона опублікувала в своєму Instagram, а також по її підпису.

На знімку Настя приміряє весільну сукню в одному з елітних українських магазинів вечірніх нарядів.

«Зовсім скоро цей день. Цікаво, яким воно буде – моє плаття?» – заінтригувала шанувальників Кожевникова.

Шанувальники співачки поспішили висловити захоплення з приводу змін в її особистому житті. Вони засипали Кожевникову привітаннями і компліментами.

У коментарях до посту «відзначилися» і деякі друзі і колеги Анастасії. Наприклад, колишня колега Кожевнікова по «BIA Грі» Міша Романова поставила під фото захоплений «смайлик» і написала: «Красива!»

Тепер шанувальники групи «BIA Гра» бояться, що і Кожевнікова доведеться покинути групу слідом за Михайлом Романової.

Ходять чутки, що в контрактах солісток колективу прописаний пункт про сувору заборону офіційного шлюбу під час роботи в колективі, хоча ніхто з дівчат цього жодного разу не підтвердив.

Джерело.

Related Post

facebook